Acema Credit rychlá půjčkaAcema Credit – Rychlá půjčkaRozhodli jste prožít půjčkové období, protože šetření vám moc nejde? Pro mnoho lidí je skutečně lepší si půjčit, než šetřit dlouhé roky, obzvlášť, když něco nutně potřebují. Může jít o peníze na byt, na vybavení domácnosti, na nové nebo ojeté auto, na školné v zahraničí, nebo na důležitý lékařský zákrok, který nehradí zdravotní pojišťovna celý.  Najde se určitě spoustu důvodů a sny vám pomůže zrealizovat například půjčka od společnosti ACEMA Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 KčKdo si může půjčit: Půjčka je dostupná pro všechny plnoleté osoby s nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je dostupná na cokoliv – není potřeba uvádět důvod půjčení peněz.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je realizovatelná maximálně na 20 let. Splácení se provádí pravidelnými měsíčními splátkami, které musí každý klient pokrýt díky převodům z účtu u své banky. K tomu je třeba mít zřízený trvalý příkaz k úhradě – vyžaduje se při poskytnutí půjčky. V případě, že chcete půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit kdykoliv.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Není třeba se pídit po ručitelích, ručí se nemovitostí. K ručení se vám hodí mezi jinými třeba pozemek, byt, kancelář, rodinný dům, chata a jiné rekreační objekty, obchodní prostory apod.Roční úrok: Úročení se odvíjí podle půjčené částky a také na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze uskutečnit on-line způsobem. Na webových stránkách firmy stačí vyplnit on-line formulář a můžete čekat na před schválení. Doba trvání se pohybuje okolo několika minut. Posléze budete dokládat potřebné dokumenty. Jedná se o výpis z katastru nemovitostí – ne starší než 3 měsíce. Dále o nabývací titul a jiné doklady zabývající se vlastnictví nemovitosti.

Z osobních dokladů budete požádáni o platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Jestliže se k půjčce zaváže i váš manžel/ka, dodáte také jejich občanku a další doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky o různé výši získáte peníze ihned posláním na  váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje rychle v různých částkách. Vše je bez skrytých poplatků, smlouva je jasná a poradce s vámi může projít bod po bodu k přesnému pochopení smlouvy. Nepotřebujete potvrzení příjmu a ručitele. Při žádosti se nenahlíží do registrů dlužníků.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]