Aerofin Férová půjčkaAerofin Férová půjčkaČlověk se bez dostatečně vysoké částky financí ocitne mnohokrát v životě. A někdy stačí skutečně málo, aby mohlo veškeré placení probíhat v naprostém klidu. Může se vám to zdát nespravedlivé, když do výplaty chybí ještě nějaký ten den a vy potřebujete něco finančního urgentně řešit. Můžete se obrátit na své kolegy, přátele, příbuzné, ale i na nebankovní společnosti, které se postarají o rychlé vyřízení půjčky za přijatelných podmínek – jednou ze společností je i Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč – není nutné prokazovat příjemKdo si může půjčit: Půjčku obdržíte bez potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, protože se nevyžaduje. Z tohoto důvodu je možné půjčku poskytnout nejen zaměstnaným lidem, ale i nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené, důchodcům, plnoletým studentům nebo invalidům.

Na co si mohu půjčit: Půjčku získáte bez uvádění účelu – na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky můžete provádět po dobu šesti měsíců. Splácení proběhne  v šesti měsíčních splátkách. Půjčka je nakloněna i možnosti předčasného splacení. O posledním dni splatnosti je nutné, aby se už částka připsala na účet u Raiffeisenbank. Získáte možnost prodloužení jednotlivé splátky – písemně, o maximálně 30 dní.

Poplatky: Žádné poplatky se vyřízení půjčky neplatí předem . Prodloužení splátky je zpoplatněno 500 Kč – tato částka pokryje náklady za prodloužení.

Ručení: bez ručiteleRoční úrok: Přesně jsou stanoveny poplatky (úroky) a splácejí se společně se splátkami půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Online – stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti Aerofin. Následně vás kontaktují operátoři a dojednáte detaily půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile dojde ke schválení, peníze se odešlou cca do 15 minut na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Jedna z několika možností mít nebankovní půjčku bez rizika – všechny podmínky jsou dány předem. Budete informováni o sankcích v případech nedodržení smlouvy apod. Není potřeba prokazovat příjmy, nezkoumají se registry dlužníků. Půjčka se dává i opakovaně – bez ručitelů a rychle.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]