Cash For Life rychlá půjčka do výplatyCash For Life rychlá půjčka do výplatyBez peněz má mnohdy člověk dost velké problémy. Nemusí se vždy jednat o velké sumy, stačí několik momentálně chybějících tisícovek a problém je na světě. Možná se jenom náhle ocitnete v situaci, kdy budete chtít něco neplánovaně zaplatit. prostě nebude čas na šetření. V tomto případě je dobré se porozhlédnout po nějaké výhodné půjčce, která vám dovolí zaplatit důležitosti včas. Cash For Life poskytuje rychlé půjčky do výplaty.

Výše půjčky: Výše půjček je možná od 1 000 Kč do 10 000 Kč.Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat občané ve věku od 18 do 65 let. Klienti musí mít české občanství a rovněž musí být bez dluhů u společnosti CASH FOR LIFE. K půjčce nebudete dokládat potvrzení o příjmu. Půjčka je v tomto případě dostupná pro nezaměstnané, plnoleté studenty, ženy na mateřské dovolené apod. Připravte si občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – u půjčky se neuvádí žádný účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena na 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Do termínu splacení si můžete v případě zájmu požádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení můžete uskutečnit celkem třikrát – prodloužení je tedy možné až o 45 dnů maximálně.

Poplatky: Žádné skryté poplatky, vyřízení půjčky probíhá zdarma.

Ručení: bez ručitele a bez zástavyVýše úroku: Splácení je určeno společně s poplatkem, který nahrazuje úročení. Domluvenou částku splatíte v daném termínu.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete zařídit online, stačí se zaregistrovat a odeslat  žádost k posouzení. Rovněž máte možnost uskutečnit zažádání o půjčku SMS zprávou.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje hned – cca do deseti minut. Jakmile dojde ke schválení půjčky, odešlou se peníze na bankovní účet či poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka – kompletní přehled, která vás nemůže nijak překvapit, protože všechny podmínky jsou transparentní. Není nutná žádná složitá dokumentace, nepotřebují se ručitelé ani dokládání pravidelného příjmu. Půjčka se schvaluje velmi brzy a peníze se posílají ihned po vyřízení.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]