Cetelem osobní půjčka na autoCetelem osobní půjčka na autoAutomobil se stal pro mnohé osoby nenahraditelným dopravním prostředkem. Ovšem je také pravdou, že auta nevydrží věčně a pokud se začne váš miláček rozbíjet dost často, je lepší myslet na výměnu. Přemýšlíte o koupi nového nebo alespoň ojetého vozidla z autobazaru, které by mohlo nahradit vaše, již takřka nefunkční? Možná šetříte, ale nejde do nijak zvlášť rychle. V těchto situacích je dobré přemýšlet o půjčce. Například o speciální osobní půjčce na auto od Cetelem.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 KčKdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat fyzická osoba s věkem nad 18 let. Musí se jednat o osoby plně způsobilé k právním úkonům. U žadatelů se vyžaduje bankovní účet u některé z bank v České republice a trvalý zdroj příjmu. V době podání žádosti o půjčku nesmíte být ve zkušební době a ani ve výpovědní lhůtě.

K půjčce doložíte vyplněný a podepsaný osobní dotazník, dvě poslední výplatní pásky a potvrzení o výši příjmu. Je nutná také kopie posledního výpisu z  bankovního účtu, kopie dokladu totožnosti (obě strany) a druhého dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je speciálně určena na nové nebo ojeté auto

Splatnost půjčky: Od 6 do 84 měsíců. Půjčku lze platit složenkou, bankovním převodem, ale také pomocí inkasa z běžného účtu.

Poplatky: Vyřízení online žádosti o půjčku není nijak zpoplatněno. Zdarma je také uzavření smlouvy. Nic nemusíte platit ani za vedení úvěrového účtu. Nevyžadují se ani jiné další poplatky.Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 6,9 % ročně

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem na automobil se nejčastěji žádá online. K dispozici máte také žádání přes telefon nebo přímo na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se po schválení a vyřízení půjčky okamžitě převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: On-line půjčka se vyřizuje velice svižně a peníze budete mít rychle k dispozici. Po podání online žádosti obdržíte takřka ihned předběžný výsledek posouzení. Potřebné dokumenty pošlete poštou a pak padne konečné schválení/zamítnutí žádosti. On-line  půjčka se vyřizuje zdarma.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]