Cetelem osobní půjčkaCetelem osobní půjčkaPeníze se jen tak snadno neudrží a stále se musí něco platit. Pravděpodobně i vám se někdy stalo, že jste potřebovali víc peněz, než jste měli momentálně k dispozici. Může se jednat o vyrovnání různých nedoplatků a nečekaných finanční situací. Také můžete potřebovat peníze na nějakou věc či službu, na kterou si šetříte a předpokládáte, že ještě dlouho budete. Nevyplatí se vám si raději půjčit a posléze se věnovat splácení? Mezi nebankovními poskytovateli najdete společnost Cetelem, umožňující půjčení i vyšších částek.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem se mohou zajímat fyzické osoby plně způsobilé k právním úkonům – s věkem nad 18 let. Případní klienti musí mít založený a aktivní bankovní účet u nějaké z bank v ČR. K žádosti o půjčku Cetelem se vyžaduje trvalý zdroj příjmu, přičemž se nesmíte zrovna nacházet ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě. V žádosti se uvádějí kontaktní a osobní informace, údaje o zaměstnání a současné finanční situaci.

K žádosti budete dále dokládat potvrzení o výši příjmu  (týká se také partnera/partnerky žijící ve společné domácnosti) či dvě poslední výplatní pásky, kopii posledního výpisu z účtu v bance, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a ještě jednoho jiného dokladu s vaší totožností.

Na co si mohu půjčit: Půjčku je možné použít na cokoliv. Máte však i možnost si vybrat  účelovou variantu, kdy si půjčíte například na nemovitosti, auto, nábytek, domácí spotřebiče apod. Pokud ale potřebujete opravdu rychlou půjčku, doporučujeme srovnání půjček v tomto článku.

Splatnost půjčky: Od 6 do 84 měsíců. Na stránkách spol. Cetelem je k dispozici splátková kalkulačka, kde si snadno spočítáte splátku z konkrétní částky půjčky.

Poplatky: bez poplatků předemRučení: bez ručitelů, k půjčce mohou být vyžadováni spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: Osobní půjčka Cetelem je k dispozici online způsobem, telefonicky či na pobočce. Žádosti podané online se posuzují okamžitě a vzápětí se dozvíte, zda jsou zamítnuté nebo schválené.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po dodání všech potřebných dokumentů, vyplnění žádosti a po podpisu smlouvy se ocitnou vaše peníze brzy na účtu v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka je určena pro osoby s trvalým příjmem. Půjčku si vzít až do jednoho miliónu korun.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]