Cofidis osobní úvěrOcitli jste se ve finanční nouzi zcela výjimečně nebo už zápasíte s vyrovnáním dluhů delší čas? Pohráváte si s myšlenkou, že si půjčíte peníze? Přečtěte si našeho průvodce půjček. Můžete, protože dnes není problém si půjčit nižší nebo vyšší hotovost na cokoliv. Půjčky bez udání účelu jsou navíc velice snadno a rychle vyřízené a peníze můžete využívat prakticky v den, kdy vám kladně vyřídí vaši žádost o půjčku.

Společnost Cofidis se soustředí na půjčky různého druhu, kde nechybí ani Cofidis osobní úvěr.Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si lze požádat v případech, pokud náležíte k občanům ČR starší osmnácti let a nemáte problém s doložením příjmu nebo důchodu. Nemůžete očekávat schválení půjčky – úvěru, jestliže budou objeveny nějaké záznamy v registrech dlužníků. Pro půjčku si připravte několik dokladů: potvrzení o výši příjmu, kopii OP a jednoho dalšího dokladu o vaší totožnosti, kopii posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se dá splatit v období od 1 měsíce do 52 měsíců. Předem se určí měsíční splátka – na základě vašeho současného rozpočtu. Splátky se platí měsíční. Cofidis osobní úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit úplně a bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předemRučení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Cofidis osobní úvěr se dá snadno vyřídit online cestou. Je umožněno také zavolat na telefonní číslo 810 700 810. Lze i poslat vaše telefonní číslo a z Cofidisu vám zavolají zpět.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převedou na váš bankovní účet, a to ihned po sjednání schváleného úvěru a po vyřízení dalších nutných záležitostí. Žádosti o úvěr jsou zpracovávány přibližně už do deseti minut od obdržení.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je kromě jiného i možný revolving – jde o umožnění obnovování úvěrové rezervy během splácení dohodnutých splátek v pravidelných termínech. Půjčku si můžete vzít posléze kdykoliv znovu, a to bez dokládání formalit. Cofidis půjčky nevyžadují placení poplatků předem a celé vyřízení vám zabere cca deset minut.

Cofidis - Osobní úvěr

PublicDomainPictures / Pixabay


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]