Cofidis úvěr na cokoliv

Chcete extra peníze okamžitě? Uvažujete o půjčce, protože vás nepříznivá finanční situace dohnala k činům? Než se dáte do sepisování žádosti o půjčku, zvažte všechny pro a proti. Hlavně se přeptejte na pravidelnou splátku, kterou budete muset zajistit, aby nedošlo k exekuci a jiným nepříjemnostem. Pokud potřebujete půjčit na cokoliv, můžete se bez obav obrátit na Cofidis, kde poskytují úvěr na cokoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 KčKdo si může půjčit: Cofidis úvěr se dá získat, pokud patříte k občanům České republiky a je vám více jak 18 let. Žadatelé budou dokládat svůj příjem nebo důchod. Prověřují se záznamy v registrech dlužníků, tudíž je tam nemůžete mít. Pro vyřízení půjčky potřebujete oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, rodného listu. Rovněž musíte doložit potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – stačí poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová a je určena na cokoliv.

Splatnost půjčky: Délka splácení je umožněna na dobu 12 nebo 24 měsíců. Splácení se uskutečňuje v  pravidelných měsíčních splátkách. Můžete půjčku – Cofidis úvěr kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku – částečně nebo úplně před termínem splatnosti. Předčasné splacení se nepojí s žádnými sankcemi a je zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, ale může se požadovat účast spolužadatele/spolužadatelkyVýše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše se vyřizuje online způsobem. Online si podáte žádost a budete čekat na vyřízení a posouzení. Posouzení je hotovo cca do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze dostanou na váš účet do banky převodem.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis úvěr na cokoliv se rychle posuzuje a schvaluje už do deseti minut. Za posouzení žádosti o půjčku se nevybírají žádné poplatky předem. Pomocí online služby si snadno nastavíte kolik si chcete půjčit a jaká bude vyžadována měsíční splátka.

Cofidis úvěr na cokoliv

Cofidis úvěr na cokoliv


Finanční novinky:

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]

V bance vám půjčí za hubičku

V bance vám půjčí za hubičku

Půjčovat si v bance je dnes tak jednoduché, až je škoda, že jste to třeba nikdy nevyzkoušeli na vlastní kůži. V případě větších či menších finančních problémů... 
[Celý článek]

Zavedeme návštěvníky na váš web

Zavedeme návštěvníky na váš web

V dnešní době je velmi důležité, aby Vaše firma vbila vidět na internetu. Bohužel je tam ale velká konkurence a většina lidí se při hledání soustředí pouze na... 
[Celý článek]