Cofidis úvěr na cokolivChcete extra peníze okamžitě? Uvažujete o půjčce, protože vás nepříznivá finanční situace dohnala k činům? Než se dáte do sepisování žádosti o půjčku, zvažte všechny pro a proti. Hlavně se přeptejte na pravidelnou splátku, kterou budete muset zajistit, aby nedošlo k exekuci a jiným nepříjemnostem. Pokud potřebujete půjčit na cokoliv, můžete se bez obav obrátit na Cofidis, kde poskytují úvěr na cokoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 KčKdo si může půjčit: Cofidis úvěr se dá získat, pokud patříte k občanům České republiky a je vám více jak 18 let. Žadatelé budou dokládat svůj příjem nebo důchod. Prověřují se záznamy v registrech dlužníků, tudíž je tam nemůžete mít. Pro vyřízení půjčky potřebujete oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, rodného listu. Rovněž musíte doložit potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – stačí poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová a je určena na cokoliv.

Splatnost půjčky: Délka splácení je umožněna na dobu 12 nebo 24 měsíců. Splácení se uskutečňuje v  pravidelných měsíčních splátkách. Můžete půjčku – Cofidis úvěr kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku – částečně nebo úplně před termínem splatnosti. Předčasné splacení se nepojí s žádnými sankcemi a je zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, ale může se požadovat účast spolužadatele/spolužadatelkyVýše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše se vyřizuje online způsobem. Online si podáte žádost a budete čekat na vyřízení a posouzení. Posouzení je hotovo cca do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze dostanou na váš účet do banky převodem.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis úvěr na cokoliv se rychle posuzuje a schvaluje už do deseti minut. Za posouzení žádosti o půjčku se nevybírají žádné poplatky předem. Pomocí online služby si snadno nastavíte kolik si chcete půjčit a jaká bude vyžadována měsíční splátka.

Cofidis úvěr na cokoliv

Cofidis úvěr na cokoliv


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]