Cofidis úvěr na cokoliv

Chcete extra peníze okamžitě? Uvažujete o půjčce, protože vás nepříznivá finanční situace dohnala k činům? Než se dáte do sepisování žádosti o půjčku, zvažte všechny pro a proti. Hlavně se přeptejte na pravidelnou splátku, kterou budete muset zajistit, aby nedošlo k exekuci a jiným nepříjemnostem. Pokud potřebujete půjčit na cokoliv, můžete se bez obav obrátit na Cofidis, kde poskytují úvěr na cokoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 KčKdo si může půjčit: Cofidis úvěr se dá získat, pokud patříte k občanům České republiky a je vám více jak 18 let. Žadatelé budou dokládat svůj příjem nebo důchod. Prověřují se záznamy v registrech dlužníků, tudíž je tam nemůžete mít. Pro vyřízení půjčky potřebujete oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti – cestovního pasu, řidičského průkazu, rodného listu. Rovněž musíte doložit potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance – stačí poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová a je určena na cokoliv.

Splatnost půjčky: Délka splácení je umožněna na dobu 12 nebo 24 měsíců. Splácení se uskutečňuje v  pravidelných měsíčních splátkách. Můžete půjčku – Cofidis úvěr kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku – částečně nebo úplně před termínem splatnosti. Předčasné splacení se nepojí s žádnými sankcemi a je zdarma.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, ale může se požadovat účast spolužadatele/spolužadatelkyVýše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše se vyřizuje online způsobem. Online si podáte žádost a budete čekat na vyřízení a posouzení. Posouzení je hotovo cca do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení úvěru se peníze dostanou na váš účet do banky převodem.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis úvěr na cokoliv se rychle posuzuje a schvaluje už do deseti minut. Za posouzení žádosti o půjčku se nevybírají žádné poplatky předem. Pomocí online služby si snadno nastavíte kolik si chcete půjčit a jaká bude vyžadována měsíční splátka.

Cofidis úvěr na cokoliv

Cofidis úvěr na cokoliv


Finanční novinky:

Zavedeme návštěvníky na váš web

Zavedeme návštěvníky na váš web

V dnešní době je velmi důležité, aby Vaše firma vbila vidět na internetu. Bohužel je tam ale velká konkurence a většina lidí se při hledání soustředí pouze na... 
[Celý článek]

Jak efektivně naplánovat splátkový kalendář

Jak efektivně naplánovat splátkový kalendář

Splátkový kalendář je často nejdůležitější věcí na celé půjčce. Musí být nastaven úměrně Vašemu rodinnému rozpočtu, který by neměl na jednom úvěru vykrvácet.... 
[Celý článek]

Máte záznam v registru dlužníků? Nevadí, i tak můžete půjčku dostat

Máte záznam v registru dlužníků? Nevadí, i tak můžete půjčku dostat

Lidí, kteří si v minulosti půjčili peníze a řádně je nespláceli, neustále přibývá a ruku v ruce s tím roste i počet těch, kteří mají záznam v registru dlužníků.... 
[Celý článek]