Cresco rychlá online půjčkaPůjčky se vám mohou hodit na křižovatkách života. Pustíte je k sobě a najednou budete vědět, jak dál. Sice se budete muset spokojit s následným splácením vypůjčené částky, ale aspoň se vyhnete momentálním finančním potížím. Možná nemáte finanční problémy, ale vysnili jste si koupi nějaké věci nebo služby a nechce se vám dlouho čekat, než našetříte. Rychlá online půjčka se dnes dá získat od bank i od nebankovních společností. Vyřízení je velice rychlé, takže stihnete vše zařídit včas.

Společnost CRESCO GROUP s.r.o. se také zaměřuje na poskytování rychlých půjček.Výše půjčky: od 10000 Kč do 150000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat podnikatelé (OSVČ), zaměstnanci, státní zaměstnanci a také důchodci. U půjček s požadavkem na nižší částku se nemusí dokládat příjmy. Žadatelé o půjčku musí být ve věku od 18ti -65ti let. Je nutné, aby se jednalo o občany České republiky. K žádosti budete potřebovat občanský průkaz a jeden jiný doklad o vaší totožnosti. Zaměstnanci a OSVČ rovněž dodají údaje o firmě – adresu, telefon, IČO, přesný název.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splatnost je dán na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu je možné realizovat žádost o odložení splátek. Konkrétně jde až o čtyři měsíční splátky. Pokud se budete držet dohodnutého splácení a vše zaplatíte včas, vrátí se vám polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předemRučení: bez ručitele

Roční úrok: Výše úroků závisí na výši půjčené částky a na době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se dá podat na webových stránkách společnosti. Jedná se o velice rychlý online způsob sjednání půjčky. Budete mít k dispozici 30 dní na rozmyšlení, zda chcete odstoupit od smlouvy o půjčce. Během této lhůty je odstoupení bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je poskytována a lze ji kompletně vyřídit již do 24 hodin. V této době dojde rovněž k vyplacení půjčených peněz. Peníze z půjčky se vám pošlou na bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka v tomto rozsahu se vyřizuje jednoduše a rychle. Nepotřebuje se ručitelský závazek ani zástava. Není třeba prozrazovat účel půjčky. Třicet dní máte lhůtu na odstoupení od uzavřené smlouvy o půjčce.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]