Dinero finance & reality půjčka do výplatyDinero finance půjčka do výplatyJe to pravda, i malá chybějící částka peněz vám může pěkně zamotat život. Jestliže si nevíte rady a na blízku se nepohybuje nikdo, kdo by byl ochotný vám do výplaty půjčit pár stovek, obraťte se na specialisty na půjčování peněz.

Jedná se hlavně o nebankovní společnosti, kde půjčku získáte velice snadno a na krátkou dobu – přesně na tak dlouho, než se na vaše kontě objeví nějaký příjem k poplacení nezbytného. Dinero – finance & reality poskytuje půjčky v nižších sumách.Výše půjčky: 500 Kč – 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná zájemcům ve věku od 20 do 75 let. K posouzení žádosti o půjčku potřebujete platný občanský průkaz, číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Pravidelné příjmy se nemusí nijak dokládat.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, peníze použijte na co chcete.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Sjednanou splatnost můžete v případě potřeby až třikrát prodloužit – k tomu postačí poslání SMS zprávy.

Poplatky: bez poplatkůRučení: Nejsou potřeba ručitelé ani zástava majetku.

Roční úrok: Půjčka je splatná v dohodnutých částkách včetně poplatků – úroků.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku je k dispozici online na webových stránkách a také osobně na pobočkách společnosti Dinero – finance & reality. Postačí vyplnit požadované údaje a po odeslání kliknutí vás budou zástupci z firmy kontaktovat telefonicky. Také máte možnost sami zavolat do společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Během osobní návštěvy v kanceláři trvá schválení či naopak zamítnutí přibližně do 10 minut. Okamžitou hotovost obdržíte ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Znojmo, Tišnov, Blansko, Boskovice, Třebíč a Vyškov. Peníze se převádějí na bankovní účet, nebo se vyplácejí v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychlá a diskrétní. Je dostupná zcela bez poplatků a při žádání se nedívá do registru dlužníků. Nedokládáte vaše pravidelné příjmy – peníze mohou tedy mít důchodci, nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, studující osoby apod. Splatnost lze až 3x prodloužit.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]