Infraco spotřebitelský úvěr se zástavouInfraco spotřebitelský úvěr se zástavouNikdy jste neuvažovali o půjčování peněz, ale bohužel ten moment nastal a nejde ho nijak odvrátit? Půjčka není hrozbou, může vám v mnohém pomoci. Stačí si jen dobře uvědomit, jaké splátky dobře utáhnete a nedostanete se tak do neplacení, které vám může přivodit nemilé záležitosti. Současná doba vám dává právo výběru – půjčit si můžete od banky nebo nebankovních společností. Půjčky nabízí také Infraco.

Výše půjčky: Od 10 000 KčKdo si může půjčit: Půjčení je určeno osobám, které mají trvalý pobyt v ČR a zároveň mají věk nad osmnáct let. Vyřízení žádosti je spojeno s potřebou dvou dokladů totožnosti, se zajištěním nemovitostí – může se jednat o pozemek, dům, byt. Dále potřebujete aktuální List vlastnictví, současné foto nemovitosti a vyplněnou, vytištěnou a podepsanou žádostí o úvěr. Žádost se bude posílat poštou nebo se oskenuje a pošle mailem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčka se nedokládá účel.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná od jednoho roku až do deseti let – 12 až 120 měsíců.

Poplatky: žádné poplatky předem – za poskytnutí a vyřízení úvěru se poplatek zahrnuje do půjčených peněz. Poplatky za vyřízení a poskytnutí úvěru: od 10 000 Kč do 50 000 Kč – 20% z poskytnutého úvěru, 50 001 Kč – 100 000 Kč – 15%, 100 001 Kč až 250 000 Kč 10%, 250 001 Kč až 500 000 Kč 7,5%, 500 001 Kč až 1 000 000 Kč 5% a nad 1 000 001 Kč 3,5% z poskytnutého úvěru.

Ručení: Úvěr se zajišťuje nemovitostí. Není potřeba, aby byla nemovitost ve vašem vlastnictví, ale její  majitel musí dát souhlas s jejím zajištěním.Roční úrok: Od 15% – konkrétní výše úroku závisí na posouzení rizikovosti obchodu.

RPSN: Odvíjí se na základě stanovených úroků ke konkrétním výším půjček.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku lze zařídit snadno online cestou.

Rychlost poskytnutí peněz: Finanční prostředky se dají již čerpat na plombu na LV.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba je proměnlivá v závislosti na individuálních možností klienta. Předem nebudou vyžadovány žádné poplatky. Peníze lze získat super rychle, nejsou potřeba ručitelé, úvěr se zajišťuje nemovitostí.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]