Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplatyNechcete žádné půjčky? Nebo naopak nevíte, kde si dobře půjčit, aby vám nehrozily žádné zbytečné problémy? většina lidí má většinou problémy s penězi před výplatou. Díky speciálním půjčkám před výplatou si půjčíte nižší sumy za jasně daných podmínek a vyhnete se problémům, které mohou nastat při dlouhodobém splácení půjček. Klikpujcka.cz je rychlá SMS půjčka do výplaty a má jasné podmínky pro poskytnutí a splácení.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 KčKdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat fyzické osoby ve věku nad 18 let. Žadatelé musí být občany České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Jakmile budete podávat žádost, připravte si k doložení pravidelný příjem. Také se musíte nejprve zaregistrovat do systému Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: SMS půjčka do výplaty je bezúčelová, na cokoliv.

Splatnost půjčky: Dobu splatnosti si sjednáte na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Jestliže vám udaná doba nestačí, je možné zažádat o prodloužení splatnosti.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavyVýše úroku: Za každých tisíc korun na 7 dní je nutno zaplatit 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si v tomto případě připravte u půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč je potřeba zaplatit na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zařídíte pomocí Klikpujcka.cz – online způsobem. Nejdříve se vyžaduje zaregistrování, kde se uvádějí osobní údaje. Poté se bude ověřovat váš bankovní účet a následně se peníze pošlou na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou odesílány na bankovní účet klientů hned po schválení půjčky. Máte také možnost získat peníze poštovní poukázkou na adresu, ale doručení trvá cca do dvou dnů. Při prvním žádání o půjčku se peníze odešlou jenom poštovní poukázkou, aby se dala ověřit vaše adresa.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje ihned, není nutné čekat, peníze obdržíte poštovní poukázkou nebo převodem na účet. Nemusíte se shánět po ručitelích.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

TheAngryTeddy / Pixabay


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]