Kredia půjčka do 10 000 KčkrediaPrávě se pohybujete v době, kdy se vám hodí každá koruna navíc? Valí se na vás nejrůznější požadavky na placení a vy si říkáte, mít několik tisícovek extra, bylo by líp a vše by se v pohodě zvládlo? Jestliže uvažujete o výhodné půjčce, můžete požádat své známé, ale ti mívají také hluboko do kapsy. Další možností je požádat o půjčku profesionály – například u společnosti Kredia.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč. U 1. půjčky získáte jen až 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10 000 Kč.Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku si může vyplnit každý plnoletý občan s trvalým pobytem v České republice. Není potřeba dokládat potvrzení o vašich příjmech. Půjčka se dá realizovat i pro plnoleté studenty, důchodce, invalidy, nezaměstnané osoby, ženy na mateřské dovolené… 

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Půjčka je splatná za 15, 22 nebo 30 dní. Splatnost si vyberete podle výše půjčky a dle vašich možností částku splatit. Jestliže se vám nepovede vrátit částku v termínu podle smlouvy, lze se předem domluvit na jiném konkrétním řešení se společností Kredia.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku získáte bez ručitelů a zástavy majetku.Roční úrok: Úroky se platí dohromady s půjčenou částkou a mají podobu daných poplatků. Společně tedy vrátíte půjčenou částku a poplatky. Z částky 1000 Kč je poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč si připravte 2500 Kč na poplatky se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku zařídíte z domova díky online službám. Buď vyplníte online žádost, nebo si požádáte SMS zprávou. Schválení se vyřizuje ihned a výsledek rozhodnutí vám bude znám do několika minut. 

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky dojde k poslání peněz . okamžitě se přeposílají na váš bankovní účet. Pokud žádáte poprvé o půjčku od Kredia, peníze se pošlou až po potvrzení ověřovacího kódu – dostanete ho poštou na adresu trvalého bydliště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je k mání bez potvrzení o přijmu a tím pádem si o ni mohou požádat i osoby s nižšími nebo žádnými příjmy. Vše je vyřízeno online nebo SMS zprávou. Splatnost i konečná částka k zaplacení jsou předem dány.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]