Mutuo – SMS půjčka MutuoKdo má nedostatek peněz před výplatou, může se pokusit nabrat dostatek odvahy a půjčit si několik tisícovek k překlenutí těžšího období. Do finanční krize jste se mohli dostat náhle, například díky nečekanému vydání. U půjček do výplaty platí – rychle si půjčíte, rychle splatíte. Nemusíte se tedy bát, že byste se zadlužili například na rok a více. Rychlé půjčky se poskytují maximálně na několik týdnů, náleží mezi ně i SMS půjčka Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. První půjčení od Mutuo je možné pouze pro získání maxima 1000 Kč. Jakmile dojde ke splacení půjčky bez problémů, můžete si příště půjčit víc, v tomto případě 2.000 Kč. Půjčovaná částka se po každém navrácení zvýší až na maximum 5000 Kč!Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná fyzickým osobám s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: První půjčku musíte kompletně zaplatit do 15 dní. Druhou a každou další půjčku lze zaplatit do maximálně 22 dní. Existuje tady také možnost zažádání o prodloužení splatnosti. Doba odkladu je uskutečnitelná na další dva týdny. Za za každý započatý týden prodloužení zaplatíte poplatek navíc. Od poskytnuté druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Poplatky: SMS půjčka Mutuo je k dispozici bez poplatků předem.

Ručení:bez ručitelů a bez zástavRoční úrok: Úrokové sazby jsou v tomto případě zastupovány předem stanovenými poplatky, které činí 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat telefonickým způsobem, pomocí SMS zpráv. Vyřízení půjčky je možné uskutečnit z celé ČR. Můžete také vyplnit žádost online.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje velice svižně a hned po schválení dojde k poslání peněz. U první půjčky počítejte s tím, že se posílá poštovní poukázka pro výplatu půjčky. Od každé další půjčky se peníze posílají převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: SMS půjčka Mutuo je velice rychle vyřízena. Nikoho nepřekvapí žádné skryté poplatky, vše je předem dané. Žádný poplatek ani záloha za vyřízení se nebudou od vás požadovat. O splatnosti půjčky se rovněž dozvíte díky zaslanému avízu, nemůžete tedy zapomenout. Splácení se dá provádět vkladem na účet nebo převodem. K dispozici je i prodloužení splatnosti.

SMS půjčka Mutuo

Unsplash / Pixabay


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]