Nebankovní dům – půjčka do výplatypůjčka do výplatyPotýkáte se s vyřešením starostí s financemi? Nemáte dostatečné množství peněz a momentálně zbývá do výplaty ještě několik dní? Potřebujete něco urgentně zaplatit, ale z rodinného měsíčního rozpočtu to prostě nejde? Nepříjemné finanční situace se vyskytují často a je dobré se s nimi poprat co nejdříve. V případě, že nemáte žádné úspory, někdy se vyplatí počítat také s možností půjčky. Jedním z expertů na nebankovní půjčky je Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – pro nové klienty je omezena částka na 500 Kč – 2000 Kč. Jestliže si budete půjčovat víckrát, lze získat částky v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet jen občané ČR s platným občanským průkazem. Požaduje se věkové rozmezí žadatelů od dvaceti do 68 let. K vyřízení je třeba mobilní telefon a platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, tudíž si můžete půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: bez ručení a bez zástavyRoční úrok: Úroky nejsou uváděny. Získáte informace o poplatku, který se platí společně s půjčenou částkou a vlastně nahrazuje úročení. Vše je nutné zaplatit v dojednaném termínu splatnosti. Pro příklad uvádíme poplatky: při půjčení 1000 Kč vrátíte za 15 dní 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do 15 dní budete vracet 2400 Kč apod.

Možnost sjednání půjčky: K vyřízení půjčky postačí vyplnit on-line formulář s osobními údaji. Jakmile si zažádáte a dojde ke schválení, přijdou peníze na váš bankovní účet. Pokud si vezmete vyžadované doklady a zajdete do kanceláře společnosti, můžete vyplnit žádost zde a jakmile dojde během několika minut ke schválení z centrály, získáte peníze v hotovosti nebo se převedenou na váš účet v bance.

Rychlost poskytnutí peněz: 10 minut je potřeba na předání peněz v kanceláři, dvě hodiny na převod peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Při posuzování žádosti o půjčku se nenahlíží do registrů dlužníků. K posouzení nezajišťujete ručitele, zástavu majetku. Není třeba potvrzení o příjmu. Půjčka je velmi rychlá, peníze brzy k dispozici.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]