Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 KčSnažíte se šetřit peníze, ale zdá se vám, že jde o velice pomalý proces, než se dohrabete k cílové částce? Ano, spoření je sice dobrým způsobem, ale nemusí jít vždy o výhodu. Půjčky vám dávají možnost mít hned nyní něco, co si moc přejete a následně se staráte o splácení vybrané věci nebo služby. Půjčky jsou dnes trendem, ale je nutné pamatovat na pravidelné splácení, abyste nepřišli o vše, co máte. Pegas nabízí nebankovní půjčky s rychlým vyřízením.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná částka se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Půjčit si lze do max. 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.Kdo si může půjčit: Nebankovní půjčka Pegas je určena pro všechny zájemce z řad svéprávných osob nad 18 let. U poskytnutí však musíte počítat s tím, že se bude dávat do zástavy nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Nebankovní půjčka Pegas se poskytuje se splatností od 3 do 15 let.

Poplatky: Žádné poplatky se nevyžadují platit předem. Zaplatíte však administrativní poplatek po vyřízení půjčky.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitele. Uskutečňuje se zástava nemovitosti. Interní odhadce společnosti provede osobně prohlídku nemovitosti a stanoví její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí se může stát družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, pozemek apod. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale také se připouští majetek třetích osob.Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku podáte online, kde vyplníte online žádost. Vše najdete na webových stránkách společnosti Pegas, kde mají připravený formulář. Po odeslání vás kontaktuje někdo z firmy a bude se plánovat jednání týkající se uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici po podepsání smlouvy. Záloha se ve většině případů vyplácí do 2 -3 dnů, zbytek peněz do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku není nutné mít ručitele. Půjčku je možné si vzít až do 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Při posuzování žádosti se nekontrolují bankovní a nebankovní registry dlužníků. Předem se neplatí žádný poplatek. Neprokazují se příjmy. Peníze využijete na cokoliv.

Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 Kč

Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 Kč

 


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]