Omega půjčka do 5 000 KčOmega půjčka do 5 000 KčS nedostatkem financí je třeba si poradit včas, aby vám finanční problémy nezačaly přerůstat přes hlavu. Někdo chodí za příbuznými a známými, jiný se neodváží chodit za někým koho zná. Ano, finance jsou převážně dost citlivým osobním tématem. Jestliže potřebujete nějakou korunu navíc, například v době před výplatou, můžete zkusit třeba služby nebankovních společností. Rovněž Omega půjčka zařizuje půjčky před výplatou.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – noví žadatelé si mohou půjčit jenom 3000 Kč maximálně.Kdo si může půjčit: Omega půjčka se poskytuje občanům České republiky, kteří dovršili věk osmnácti let. U žadatelů je potřeba, aby neměli žádné nezaplacené resty z minulosti – kontrolují se záznamy v registrech dlužníků. K žádosti budete dokládat číslo bankovního účtu a fungujícího mobilního telefonu. Není třeba nic podepisovat osobně. K půjčce nebudete muset dokládat ani žádný průměrný příjem od vašeho zaměstnavatele nebo z podnikání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost danou od sedmi do třiceti dnů. Pokud vám daná doba nebude vyhovovat, máte možnost požádat o prodloužení – o 7 nebo 14 dní. Při prodloužení půjčky počítejte s placením stanoveného poplatku.

Poplatky: Za vyřízení půjčky se předem neplatí žádné poplatky. Je nutné zaplatit jenom 1 Kč na účet společnosti – pro ověření čísla vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčku můžete mít bez potřeby ručitele.Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky snadno zjistíte celkovou částku k zaplacení – poplatky v tomto případě nahrazují úroky. Vše je stanovené a odpovídá různým částkám a dobám splatnosti (počtu dní půjčky).   

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat online – internetové stránky obsahují jednoduchý formulář. Díky formuláři provedete rychlou registraci, všechno vyplníte a posléze požádáte o půjčku ve vámi požadované výši.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka se vyřizuje cca do patnácti minut. Peníze se pak převádějí na váš účet u banky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velice snadno a rychle – schvalovací proces zabere minimum času. Peníze se posílají na účet žadatele o půjčku už do čtvrt hodiny od schválení. Stálým klientům se nabízejí různé bonusy – zvýhodnění a benefity. Není třeba dokládat vaše příjmy. Veškeré poplatky jsou předem jasné. Posouzení žádosti se uskutečňuje 24 hodin denně – také o svátcích a víkendech.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]