Poštovní spořitelna internet pro online platbyInternetové bankovnictví zaznamenalo v uplynulých letech značný rozmach a není divu, že se banky snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc v rozsahu online služeb. Poštovní spořitelna internet je rovněž velice populární a můžete si zajistit placení potřebných převodů peněz či se jenom podívat, jaký máte aktuální zůstatek.

Poštovní spořitelna internet vám dává možnost si založit nebo obhospodařovat mnohé finanční produkty online:

Era eurokonto pro fyzické osoby – určeno pro osoby, které potřebují občas něco platit v eurech, využijí i lidé, co mají příjmy nebo úspory v eurech, účet je jednoduchý a snadno ovladatelný.Dále nabízí mnohé výhody:

  • za vedení se počítá nízký poplatek
  • internetové bankovnictví je zdarma
  • obdržíte mezinárodní platební kartu
  • toto konto si zařídíte na poštách a ve finančních centrech
  • platební operace se dají realizovat bezhotovostně nebo hotovostně

Tomáš K., Náchod: Poštovní spořitelna internet je velice pohodlná možnost, jak si provést všechny potřebné odchozí platby a zkontrolovat si příchozí.

Poštovní spořitelna internet nabízí online pojištění

Chcete se pojistit? Pojištění online se slevou 10% je nabízeno díky Poštovní spořitelně. Uspoříte čas, protože se si zařídíte potřebné pojištění přes internet. K dispozici jsou různé druhy pojištění, stačí si vybrat – cestovní pojištění, povinné pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti nebo domácnosti. Při sjednání online pojištění očekávejte automatickou slevu. Lze se zajímat i o doplňková pojištění, jakými jsou pojištění k platebním kartám a pojištění k Era kreditce.

Era hypotéka se dá rovněž vyřídit online

Era hypotéka nabízí svým klientům výhodnou a garantovanou úrokovou sazbu. Nevyžaduje se mít něco naspořeno, i tak se půjčují částky až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Lze si sjednat i mimořádné splátky.

Poštovní spořitelna internet

fielperson / Pixabay
Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]