Proma zaměstnanecká půjčkaProma zaměstnanecká půjčkaPoctivě chodíte do práce, ale přesto se vám stalo, že potřebujete víc peněz, než máte k dispozici? Ano, během života se člověk dostane do různých situací a mnohdy se jedná o řešení finančních problémů. Na vás je, abyste potíže začali řešit raději dříve, protože odklady nikdy nedělají dobrotu. Proma poskytuje zaměstnanecké půjčky – vyřizují se snadno a rychle.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 KčKdo si může půjčit: Půjčku si mohou vzít zaměstnanci. K žádosti o zaměstnaneckou půjčku Proma je nutné dodání kopie občanského průkazu, originálu potvrzení, kde bude vylíčen váš příjem nebo důchodový výměr. Dodejte také kopii kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčku získáte na cokoliv – neuvádí se žádný účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné vybrat z termínů – 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení se musí zajistit pravidelnými měsíčními splátkami v dohodnuté částce. Určené splátky se měsíčně převádí na bankovní účet společnosti Proma.

Jestliže nebudete mít problémy s včasným splacením, budete mít nárok na automatický revolving. Jde o možnost získat další extra finance již během splácení. Rovněž budete mít šanci žádat o půjčku se zvýhodněnými podmínkami. Pokud budete bez problémů plnit smluvní podmínky, lze žádat o odklad splátek zdarma.

Poplatky: Půjčka je k dispozici bez poplatků předem za zpracování.Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úroků je závislá na vypůjčené částce a na délce splácení. Přesné  úroky sděluje finanční poradce firmy.

Možnost sjednání půjčky: Jestliže vás zajímá sjednání půjčky, informujte se na kontaktní infolince 736 606 450. Tady dojde k odpovědím na vaše otázky. Můžete také využít online formulář na webových stránkách společnosti, kde vyplníte potřebné a následně dojde k volbě pro vás nejvhodnější půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile dodáte všechny potřebné doklady, dojde k posouzení půjčky. V případě schválení se vám částka odešle do 24 hodin. Platby se budou poukazovat na vámi uvedený bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: K hlavním výhodám patří konstantní splátky, které se nemění po celou dobu existence půjčky. Půjčku získáte bez poplatků předem a na cokoliv, protože se nemusí uvádět žádný účel půjčky.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]