Proma živnostenská půjčkaProma živnostenská půjčka

Hlásíte se mezi živnostníky, kteří se bohužel ocitli v náhlé finanční tísni? Rádi byste se pustili do boje s nepřízní osudu a chcete vyřešit aktuální pohledávky co nejdříve? Pomoc může přijít i od někoho neznámého, ale specializovaného na podobné problémy. Proma – Živnostenská půjčka je tu s návrhem, že vám půjčí peníze na cokoliv potřebujete. Zároveň se vše vyřídí dostatečně rychle.Výše půjčky: od 25 000 Kč do 320 000 Kč

Kdo si může půjčit: O Živnostenskou půjčku se mohou zajímat především drobní podnikatelé, kteří chtějí rychlou půjčku, která by byla poskytnuta na krátkou dobu a rovněž bez dokládání majetku. Od žadatelů se očekává, že doloží pravidelné příjmy z podnikání – například provozují bary, herny, restaurace, autodopravu, servisy, prodejny rychloobrátkového zboží, mají provozovny služeb apod. Dále je potřeba doložit kopii občanského průkazu, dvě daňová přiznání, živnostenský list jeden z kontaktních dokladů (výpisy z účtu, SIPO apod.) a další dokumenty o příjmech, pokud je mají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splácení je možné v různých termínech. Na výběr jsou 1, 2, 3, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Půjčku splácíte pomocí pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: Půjčku získáte zadarmo – tedy bez požadavku na poplatku předem.Ručení: nevyžadují se ručitelé

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí v závislosti na vypůjčené částce a na době její splatnosti.  Konkrétní úroky prozradí finanční poradce firmy Proma.

Možnost sjednání půjčky: Online formulář je jednou možností žádosti o půjčku – stačí ho vyplnit a kliknutím odeslat. Potom vás zkontaktuje úvěrový zástupce a dořeší vše potřebné ohledně půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácejí bezhotovostním převodem. K přeposlání peněz dochází zpravidla okamžitě po podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Živnostenská půjčka je vyřízena bez problémů a rychle. Je umožněno čerpat revolving, pokud splácíte bez problémů  – obdržíte další finance během splácení. Půjčku získáte bez poplatků předem. Žádosti se hodnotí individuálně. U podnikatele není nutné, aby vykazoval zisky a může být dlužníkem vůči státu.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]