Půjčka Pepa728Nedostatek peněz není nikomu příjemný, ale pokud zvážíte, že byste mohli určitě splácet pravidelně, možná vaše problémy financí vyřeší půjčka. V současné době se půjčky poskytují v různých výších. Záleží na vašich potřebách, ale také na schopnosti splácet. Není nic horšího, než si vzít vysokou půjčku a posléze nemít ani na pokrytí dohodnutých splátek. Potřebujete peníze před výplatou, nebo musíte něco extra zaplatit? Půjčka Pepa je jedním z rychlých řešení. Pokud máte rádi zajímavosti, přečtěte si o tom, jak roční období ovlivňuje objem poskytnutých půjček v tomto článku.

Výše půjčky: od 999 Kč do 150 000 KčKdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan s věkem od 18 do 65 let. K žádosti o půjčku se nevyžaduje dokládat potvrzení o vašem příjmu, rovněž se nenahlíží do registrů dlužníků. Půjčka Pepa je tedy dostupná i lidem, kteří momentálně nemají zaměstnání.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není třeba uvádět účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Není třeba shánět ručitele a ani se nepožaduje jiná záruka.Roční úrok: Jsou stanoveny poplatky nahrazující úročení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze žádat online, což je nejpohodlnějším řešením. Postačí vyplnit online žádost a odeslat odkliknutím. Následně se ověřují uvedené údaje a posuzuje se, jestli půjčku získáte nebo naopak.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete mít k dispozici již v rámci jednoho dne. Žádné osobní schůzky se nepotřebují domlouvat. Informace o schválení budete mít cca do dvou hodin od odeslání žádosti. Peníze se posléze posílají na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na vámi uvedenou adresu – v tomto případě musíte počítat s dodáním za cca 4 pracovní dny.   

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se poskytuje bez kontrolování registrů bankovních a nebankovních institucí, kde jsou zaneseny informace týkající se neplatičů půjček. Peníze z půjčky získáte velmi rychle pomocí online způsobu. O půjčku můžete žádat opakovaně, ale jen tehdy, když jste stávající řádně zaplatili. Nedokládá se potvrzení o příjmu. Stálí klienti mohou mít také půjčky ve vyšších částkách.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]