Tommy Stachi půjčka do 100 000 KčTommy Stachi půjčka do 100 000 KčPustili jste se do vážného uvažování o půjčce, protože si plánujete koupi nového auta, nového spotřebiče do domácnosti či byste rádi zmodernizovali vaši zahradu pro chvíle relaxace? Nebo máte nějaké nečekané vydání, stalo se vám cosi nepříjemného a úspory jsou bohužel nedostačující? Půjčka vám v mnohém může pomoci. Společnosti Tommy Stachi se specializuje na osobní půjčky a vše je velice rychlé.

Výše půjčky: Od 3000 Kč do 100 000 KčKdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat zaměstnanci, živnostníci a senioři. Zaměstnanci potřebují 2 doklady totožnosti, pracovní smlouvu a výplatní pásku za poslední měsíc. Dále výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc.

Živnostníci předkládají dva doklady totožnosti, živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury za poslední 2 měsíce a výpisy z bankovního účtu za poslední 2 měsíce. Senioři potřebují dva doklady totožnosti a doklad o výplatě důchodu za minulý měsíc.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová, tento typ půjček byl popsán na těchto stránkách.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je dána a musíte zaplatit v dohodnuté době 12 či 18 měsíců – to platí pro nové klienty. V případě, že si berete půjčku už poněkolikáté, může vám být navržena doba splatnosti až 24 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předemRučení: bez ručitelů, do 100 000 Kč není nutné ani žádné jiné zajištění

Roční úrok: Při sjednávání půjčky se dozvíte kolik zaplatíte celkem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat na pobočce i online způsobem. Na webových stránkách společnosti objevíte formulář k vyplnění. Po odeslání vás navštíví kurýr pro podpis smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze lze vydat hotovostně na pobočce – okamžitě po sepsání smlouvy. Peníze budou vaše ihned, maximálně do cca třiceti minut. Při vyřizování žádosti online zašlete potřebné podklady, pak vás navštíví kurýr, abyste provedli podpis smlouvy. O dalším dni se peníze převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka má jasně daná pravidla. Lze si ji vzít na cokoliv a utratit podle libosti. Nenarazíte na žádné skryté poplatky, nemusíte shánět ručitele. Nezkoumají se registry dlužníků.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]