V bance vám půjčí za hubičku

Půjčovat si v bance je dnes tak jednoduché, až je škoda, že jste to třeba nikdy nevyzkoušeli na vlastní kůži. V případě větších či menších finančních problémů v rodině je tu ale Equa bank půjčka, která všechno precizně a rychle vyřeší. Vyřízeno je bez nadsázky a šalby již za několik desítek sekund. Minimální částka? Pět tisíc korun. Nejvyšší úvěr, který si můžete u této banky sjednat, pak činí 600 tisíc korun. Doba splatnosti je rovněž skvělá, tři měsíce až sedm let, variabilita skoro na dvě stě procent, chtělo by se dodat.

Pojištění schopnosti splácet samozřejmostí

Doslova za pár korun navíc si můžete dohodnout pojištění schopnosti splácet, které je celkem důležité. Bez vrásek a špatného usínání, všechno bude v pohodě. Zcela bezúčelový úvěr je také velké plus, nemusíte nikomu zdlouhavě vysvětlovat, proč hodláte půjčku vůbec sjednávat – svobodně, bez zbytečných řečí – všechno se hned vyřeší. A co dalšího lze o půjčce u Equa bank vůbec říci? Je toho vlastně stále ještě dost!

Schvalovatelnost je poměrně nízká, a to i proto, že se bude před půjčkou nahlížet do registru neplatičů. Je také nutné, abyste předložili hmatatelný důkaz o pravidelném příjmu. Průkaz totožnosti pak je samozřejmostí. A na jaké číslovce že začínají úroky? Budete se možná trochu divit, jak nízko vlastně jsou! Začínají už na 5,9 procentního bodu, což je jednoduše skvělé. Bez zbytečných poplatků a čekání, půjde to na jedničku.

V bance si dnes půjčíte skoro za hubičku

Bez poplatku za vedení úvěrového účtu, bez zbytečných poplatků dalších. Bankovní půjčky dnes znamenají jen to, že budete postupně splácet úroky plus jistinu, nic více a nic méně. Máte na výběr tolik možností, že se v tom snad i málokdo vyzná – pro nás určitě není žádným problémem Vám zcela nezávazně poradit, jaká alternativa by byla tou nejvýhodnější pro Vaši rodinnou kasu.

Vybírejte mezi novými bankami a také těmi, které mají za sebou letitou zkušenost s trhem. Půjčka je dnes pár minut času, když si nevíte rady, je tu kalkulačka půjček. Poradí zcela nezávazně a navíc i nezištně.

moritz320 / Pixabay


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]