VATAonline půjčka do výplaty56Dostali jste se do finančních problémů? Nejde o vysokou částku, ale vzhledem k tomu, že výplata je až za několik dní, nemůžete najít vhodnější řešení než půjčku? Nebankovní půjčky se vyřizují velice rychle, tudíž nebudete mít problém se zaplacením potřebného. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou dost populární a nabízí je i český poskytovatel VATAonline. Jaké podmínky musíte splnit a co vás čeká?

Výše půjčky: Až 4 999 Kč, 8000 Kč pro dlouhodobé a již ověřené klientyKdo si může půjčit: Žadatelé musí prokázat, že mají zdroj stálých příjmů. Může se jednat o příjmy ze zaměstnání, živnosti, důchodu nebo z peněžité pomoci v mateřství. Pro schválení půjčky je však nutné mít příjem minimálně 10 000 Kč čistého měsíčně. Příjmy se dokládají.  Půjčku zpravidla nedostanou osoby na rodičovské dovolené! Nelze mít dluhy již po splatnosti – nahlíží se do registru dlužníků! K registraci je třeba telefonické kontaktování, aby se prověřily některé údaje.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o půjčku bez udání účelu – na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Při předčasném splacení půjčky se vrací přeplatek za úročení dnů, o které jste zkrátili placení. Podmínkou je, abyste byli majitelem účtu v bance, odkud zašlete registrační poplatek ve výši 1 Kč.

Ručení: bez ručení a bez zástavy.Roční úrok: Úrokové sazby se promítají jako poplatky a jejich výše se odvíjí dle výše půjčky a počtu dní k zaplacení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku je možné sjednat na internetových stránkách společnosti. Tady  naleznete online formulář, který vyplníte a kliknutím odešlete k posouzení a dalšímu zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze jsou připraveny k okamžitému odeslání. Samotná žádost o krátkodobou půjčku je posouzena do patnácti minut. Peníze se objeví na účtu ihned, pokud máte účet u České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio banky. Na účty u jiných bank peníze dojdou druhý den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychle schválena, vyřízena a proplacena. Nemusíte vyplňovat hory dokumentů, vše je snadné. V případě, že nedosahujete požadovaného příjmu, bude vám nabídnuta částka odpovídající vašim příjmům.


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]