Aerofin Férová půjčka

Aerofin Férová půjčkaČlověk se bez dostatečně vysoké částky financí ocitne mnohokrát v životě. A někdy stačí skutečně málo, aby mohlo veškeré placení probíhat v naprostém klidu. Může se vám to zdát nespravedlivé, když do výplaty chybí ještě nějaký ten den a vy potřebujete něco finančního urgentně řešit. Můžete se obrátit na své kolegy, přátele, příbuzné, ale i na nebankovní společnosti, které se postarají o rychlé vyřízení půjčky za přijatelných podmínek – jednou ze společností je i Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč – není nutné prokazovat příjem

Kdo si může půjčit: Půjčku obdržíte bez potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, protože se nevyžaduje. Z tohoto důvodu je možné půjčku poskytnout nejen zaměstnaným lidem, ale i nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené, důchodcům, plnoletým studentům nebo invalidům.

Na co si mohu půjčit: Půjčku získáte bez uvádění účelu – na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky můžete provádět po dobu šesti měsíců. Splácení proběhne  v šesti měsíčních splátkách. Půjčka je nakloněna i možnosti předčasného splacení. O posledním dni splatnosti je nutné, aby se už částka připsala na účet u Raiffeisenbank. Získáte možnost prodloužení jednotlivé splátky – písemně, o maximálně 30 dní.

Poplatky: Žádné poplatky se vyřízení půjčky neplatí předem . Prodloužení splátky je zpoplatněno 500 Kč – tato částka pokryje náklady za prodloužení.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Přesně jsou stanoveny poplatky (úroky) a splácejí se společně se splátkami půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Online – stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti Aerofin. Následně vás kontaktují operátoři a dojednáte detaily půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile dojde ke schválení, peníze se odešlou cca do 15 minut na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Jedna z několika možností mít nebankovní půjčku bez rizika – všechny podmínky jsou dány předem. Budete informováni o sankcích v případech nedodržení smlouvy apod. Není potřeba prokazovat příjmy, nezkoumají se registry dlužníků. Půjčka se dává i opakovaně – bez ručitelů a rychle.