CCS Finance – půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce

Peníze se potřebují v každém věku. Nejméně peněz mívají studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci, proto se není čemu divit, když právě tyto osoby vyhledávají možnosti snadného půjčení peněz. Ve většině případů bývají nakloněny spíše nebankovní společnosti, které si příliš nepotrpí na shánění různé dokumentace. Splácet však musíte dle dohody. Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce je k dispozici od CCS Finance.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná pro plnoleté studenty, ženy na mateřské dovolené a důchodce. Osoby pobírající starobní či invalidní důchod budou dokládat svůj příjem v kopii – půjde o výměr důchodu, poslední ústřižek z modré složenky, nebo potvrzení z OSSZ, potvrzení o rentě. Rovněž se vyžadují případné ostatní příjmy, kopie OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti. Budete potřebovat též 2 výpisy z účtu, kam se následně převedou peníze a doklad o adrese – SIPO, vyúčtování elektrické energie, plynu, faktura za telefon apod.

Ženy na mateřské dovolené se postarají o doložení kopie o příjmu z OSSZ a jiných doložitelných příjmů, kopie OP, kopii jednoho dalšího dokladu totožnosti a svou kompletních výpisů z účtu, a dokladu o adrese. Studenti předloží kopii indexu o studiu, jiné doklady o doložitelných příjmech, kopii OP a dalšího dokladu totožnosti. Budou potřebovat také výpis z účtu, kam se převedou peníze a potvrzení o adrese.

Na co si mohu půjčit: U půjčky není třeba dokládat účel – jde o neúčelovou půjčku s využitím na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Zaplatíte poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává a domlouvá online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Ihned po uzavření smlouvy – peníze se převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je využitelná libovolně – na cokoliv. Mohou se o ni zajímat studenti, důchodci a ženy na mateřské dovolené. Peníze přijdou na váš bankovní účet.

http://pujckybezprijmu.eu/ccs-finance-pujcka-pro-studenty-zeny-na-md/
Půjčka pro studenty