CCS Finance – Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Chcete získat skutečně vysoké částky? Potřebujete uskutečnit investice až do výše několika miliónů, ale preferujete si je půjčit? Neradi byste někomu sdělovali, na co použijete vypůjčené peníze a chcete investovat podle svého? Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč od CCS Finance je připravena vám rychle a za výhodných podmínek poskytnout půjčku až několik miliónů s dlouhodobou splatností. Úvěr se bude zastavovat vámi vlastněnou nemovitostí. Stačí splnit podmínky společnosti a můžete realizovat své plány.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat jedinci s nemovitostí ve svém vlastnictví, protože bude potřeba k zastavení. Žádost o půjčku je spojena s doložením  kopie občanského průkazu žadatele a manžela/ky, katastrální mapy v originále, která není starší než tři měsíce. Dále doložíte kopii občanského průkazu majitele nemovitosti, jestli se liší od žadatele, aktuální LV v originále a nabývací tituly v ověřené kopii podle originálu. Potřebuje se rovněž fotografie nemovitosti a rozměry nemovitosti po obvodu a m2, potvrzení o příjmu. Bude třeba dodat i aktuální výši dlužné částky, jestliže je na nemovitosti zástava. Nemovitost musí mít po kolaudaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Půjčka se zástavou nemovitosti má splatnost od 2 do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů, ale se zástavou nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se podle výše poskytnuté půjčky a plánované doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky:Žádost se vyplňuje online, vyřízení půjčky proběhne při osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere cca 1 měsíc, peníze se pak převádí na váš  účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze se posílají převodem na účet. Není nutné dokládat příjem, stačí předložit pracovní smlouvu. Pokud doložíte příjem, získáte zvýhodnění na úrocích a splátkách sazbou 2 %. Nedívá se do Solusu. Na nemovitosti může být zástava i exekuce, ale po poskytnutí úvěru se budou zcela zaplaceny a z půjčky obdržíte jen zbytek peněz.

Hledáte půjčky se zástavou nemovitosti?
Unsplash / Pixabay