Cofidis osobní úvěr

Ocitli jste se ve finanční nouzi zcela výjimečně nebo už zápasíte s vyrovnáním dluhů delší čas? Pohráváte si s myšlenkou, že si půjčíte peníze? Přečtěte si našeho průvodce půjček. Můžete, protože dnes není problém si půjčit nižší nebo vyšší hotovost na cokoliv. Půjčky bez udání účelu jsou navíc velice snadno a rychle vyřízené a peníze můžete využívat prakticky v den, kdy vám kladně vyřídí vaši žádost o půjčku.

Společnost Cofidis se soustředí na půjčky různého druhu, kde nechybí ani Cofidis osobní úvěr.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si lze požádat v případech, pokud náležíte k občanům ČR starší osmnácti let a nemáte problém s doložením příjmu nebo důchodu. Nemůžete očekávat schválení půjčky – úvěru, jestliže budou objeveny nějaké záznamy v registrech dlužníků. Pro půjčku si připravte několik dokladů: potvrzení o výši příjmu, kopii OP a jednoho dalšího dokladu o vaší totožnosti, kopii posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se dá splatit v období od 1 měsíce do 52 měsíců. Předem se určí měsíční splátka – na základě vašeho současného rozpočtu. Splátky se platí měsíční. Cofidis osobní úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit úplně a bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Cofidis osobní úvěr se dá snadno vyřídit online cestou. Je umožněno také zavolat na telefonní číslo 810 700 810. Lze i poslat vaše telefonní číslo a z Cofidisu vám zavolají zpět.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převedou na váš bankovní účet, a to ihned po sjednání schváleného úvěru a po vyřízení dalších nutných záležitostí. Žádosti o úvěr jsou zpracovávány přibližně už do deseti minut od obdržení.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je kromě jiného i možný revolving – jde o umožnění obnovování úvěrové rezervy během splácení dohodnutých splátek v pravidelných termínech. Půjčku si můžete vzít posléze kdykoliv znovu, a to bez dokládání formalit. Cofidis půjčky nevyžadují placení poplatků předem a celé vyřízení vám zabere cca deset minut.

Cofidis - Osobní úvěr
PublicDomainPictures / Pixabay