Dinero finance & reality půjčka do výplaty

Dinero finance půjčka do výplatyJe to pravda, i malá chybějící částka peněz vám může pěkně zamotat život. Jestliže si nevíte rady a na blízku se nepohybuje nikdo, kdo by byl ochotný vám do výplaty půjčit pár stovek, obraťte se na specialisty na půjčování peněz.

Jedná se hlavně o nebankovní společnosti, kde půjčku získáte velice snadno a na krátkou dobu – přesně na tak dlouho, než se na vaše kontě objeví nějaký příjem k poplacení nezbytného. Dinero – finance & reality poskytuje půjčky v nižších sumách.

Výše půjčky: 500 Kč – 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná zájemcům ve věku od 20 do 75 let. K posouzení žádosti o půjčku potřebujete platný občanský průkaz, číslo bankovního účtu a mobilní telefon. Pravidelné příjmy se nemusí nijak dokládat.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, peníze použijte na co chcete.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Sjednanou splatnost můžete v případě potřeby až třikrát prodloužit – k tomu postačí poslání SMS zprávy.

Poplatky: bez poplatků

Ručení: Nejsou potřeba ručitelé ani zástava majetku.

Roční úrok: Půjčka je splatná v dohodnutých částkách včetně poplatků – úroků.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku je k dispozici online na webových stránkách a také osobně na pobočkách společnosti Dinero – finance & reality. Postačí vyplnit požadované údaje a po odeslání kliknutí vás budou zástupci z firmy kontaktovat telefonicky. Také máte možnost sami zavolat do společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Během osobní návštěvy v kanceláři trvá schválení či naopak zamítnutí přibližně do 10 minut. Okamžitou hotovost obdržíte ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Znojmo, Tišnov, Blansko, Boskovice, Třebíč a Vyškov. Peníze se převádějí na bankovní účet, nebo se vyplácejí v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychlá a diskrétní. Je dostupná zcela bez poplatků a při žádání se nedívá do registru dlužníků. Nedokládáte vaše pravidelné příjmy – peníze mohou tedy mít důchodci, nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, studující osoby apod. Splatnost lze až 3x prodloužit.