Finaktiv půjčka do výplaty

58V době před výplatou se určitě mnoho jedinců potýká s nedostatečnou zásobou peněz. Občas dojde i k situaci, že není vyhnutí a musíte si půjčit aspoň několik tisícovek, aby se vše dalo zvládnout bez problémů. Vyřízení půjček je tak svižné, aby šlo o skutečnou pomoc včas a ne obdržení peněz v době, kdy už to tolik nehoří. Na půjčky do výplaty se specializuje také nebankovní společnost Finaktiv.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. V případě domluvy můžete získat až 10 000 Kč, ale splatnost je stanovena na jeden měsíc. Noví klienti však musí respektovat omezení na maximálně 2000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku mají možnost si požádat osoby z okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti přibližně dvaceti kilometrů. Jednou z podmínek získání půjčky je stav zaměstnaný v délce více jak 3 měsíce. K žádosti je nutné doložit kopii platného občanského průkazu, kopii pracovní smlouvy, kopii výplatní pásky a výpis z účtu. Při posuzování půjčky nejsou překážkou záznamy v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Půjčit se dá na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku, o které jsme psali na v tomto článku.

Splatnost půjčky: se splatností 15 dní

Poplatky: Neúčtují se žádné poplatky předem a posléze v průběhu půjčky, mimo daného  poplatku – úroku.

Ručení:  bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Při půjčení 500 Kč vracíte 625 Kč, při 1000 Kč vracíte 1250 Kč, při 2000 Kč vracíte 2500 Kč, při 3000 Kč vracíte 3750 Kč, při 4000 Kč vracíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč.

Možnost sjednání půjčky: na pobočce společnosti Finaktiv Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze jsou ihned k dispozici, žádost se vyřizuje rychle. Výhody půjčky od společnosti: Rychlé získání potřebné částky peněz, to vše bez nahlížení do registru dlužníků. Nezaplatíte poplatky za sjednání, ani za vyřízení a poskytnutí půjčky. Půjčka je krátkodobá.