Finsen – rychlá půjčka online

Nepříjemnosti se mohou vyrojit zcela nečekaně. Jestliže se jedná o finanční problémy, tak není třeba tolik zoufat, protože se dá najít vhodné řešení. Ano, může se jednat i o půjčku. Umí zachránit v těžkých chvílích a pokud si uvědomíte, co se musí následně splňovat, nestane se vám nepříjemností. Půjčit si můžete několik tisícovek, ale i deseti tisíce, záleží na vás a na vašich schopnostech splácet včas. Finsen nabízí rychlou půjčku online.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: rychlá půjčka online je poskytována osobám s trvalým pobytem v České republice. Není vyžadováno dokládání příjmu, proto se mohou o půjčky zajímat i nezaměstnané osoby, ženy na mateřské, studující lidé nebo jedinci s nižšími příjmy jako důchodci.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv,u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: Žádné poplatky se neplatí předem za posouzení a sjednání půjčky. Platíte pouze ověřovací poplatek 1 Kč, který se převede z vašeho účtu na účet poskytovatele.

Ručení: Ručení není vyžadováno a ani jiné zajištění.

Roční úrok: Stanovují se poplatky k vybrané částce. Při půjčení 1000 Kč na 21 dní je  poplatek 250 Kč. V případě půjčení částky 5000 Kč zaplatíte poplatek 1250 Kč a při půjčení částek od 14 000 Kč do 20 000 Kč bude dělat poplatek 2000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku jednoduše zařídíte online nebo přes SMS zprávu. Pokud zůstanete u internetového sjednávání bude se vyžadovat prvotní zaregistrování, kde se uvedou nějaké osobní a kontaktní údaje pro pozdější jednání. Následně je možné se kdykoliv přihlásit do systému, zadat uživatelské ID a dočasné heslo. Z košíku půjček zvolíte nejlepší variantu a potvrdíte. Poté zadáte heslo a potvrdíte. Předem musíte uhradit registrační poplatek 1 Kč. Zažádat se dá i SMS v daném tvaru.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete po schválení a po přijetí ověřovací platby 1 Kč z vašeho účtu. První rychlá půjčka online od Finsen je vždy proplácena jenom poštovní poukázkou. Od druhé půjčky se už dá převádět na váš běžný účet.

Výhody půjčky od společnosti: rychlá půjčka online je rychlá, snadná a bez zbytečného papírování. Doba splatnosti je 21 dní, sjednáte si vše pohodlně online z domova nebo z práce. Předem vám bude známa suma nutná k vrácení i s danými poplatky. Peníze budou od druhé půjčky posílány přímo převodem na bankovní účet. Bez poplatků předem za vyřízení.

rychlá půjčka
martaposemuckel / Pixabay