Kredia půjčka do 10 000 Kč

krediaPrávě se pohybujete v době, kdy se vám hodí každá koruna navíc? Valí se na vás nejrůznější požadavky na placení a vy si říkáte, mít několik tisícovek extra, bylo by líp a vše by se v pohodě zvládlo? Jestliže uvažujete o výhodné půjčce, můžete požádat své známé, ale ti mívají také hluboko do kapsy. Další možností je požádat o půjčku profesionály – například u společnosti Kredia.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10 000 Kč. U 1. půjčky získáte jen až 1000 Kč. Od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku si může vyplnit každý plnoletý občan s trvalým pobytem v České republice. Není potřeba dokládat potvrzení o vašich příjmech. Půjčka se dá realizovat i pro plnoleté studenty, důchodce, invalidy, nezaměstnané osoby, ženy na mateřské dovolené… 

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Půjčka je splatná za 15, 22 nebo 30 dní. Splatnost si vyberete podle výše půjčky a dle vašich možností částku splatit. Jestliže se vám nepovede vrátit částku v termínu podle smlouvy, lze se předem domluvit na jiném konkrétním řešení se společností Kredia.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčku získáte bez ručitelů a zástavy majetku.

Roční úrok: Úroky se platí dohromady s půjčenou částkou a mají podobu daných poplatků. Společně tedy vrátíte půjčenou částku a poplatky. Z částky 1000 Kč je poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč si připravte 2500 Kč na poplatky se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku zařídíte z domova díky online službám. Buď vyplníte online žádost, nebo si požádáte SMS zprávou. Schválení se vyřizuje ihned a výsledek rozhodnutí vám bude znám do několika minut. 

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky dojde k poslání peněz . okamžitě se přeposílají na váš bankovní účet. Pokud žádáte poprvé o půjčku od Kredia, peníze se pošlou až po potvrzení ověřovacího kódu – dostanete ho poštou na adresu trvalého bydliště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je k mání bez potvrzení o přijmu a tím pádem si o ni mohou požádat i osoby s nižšími nebo žádnými příjmy. Vše je vyřízeno online nebo SMS zprávou. Splatnost i konečná částka k zaplacení jsou předem dány.