MRM Financial – Expert půjčka

Nejspíše se neřadíte mezi velké znalce finančních produktů, ale jistě jste se již seznámili s pojmem půjčka. Ano, extra peníze vám mohou mnohdy hodně pomoct. A na půjčky je tu připravena i Expert půjčka od MRM Financial. Půjčku si zařídíte jednoduše a navíc ve velmi krátkém čase. Tato Expert půjčka se specializuje na nižší částky a můžete ji využívat hlavně v době před výplatou. Půjčka je určena k libovolnému použití.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat jenom plnoleté osoby a způsobilé k právním úkonům. Není třeba se starat o doložení potvrzení o příjmu. Půjčka rychlá a v tomto případě vhodná i pro ženy na mateřské dovolené, seniory, plnoletí studenty nebo nezaměstnané jedince. Nekontrolují se registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky se stanovuje na 21 dní, ale je povoleno si splácení prodloužit na 42 dní, pokud ovšem za prodloužení půjčky zaplatíte stanovený poplatek. Tento poplatek se odlišuje podle půjčené částky a doby prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky se nestanovují úroky, ale poplatky z uvedené částky a jsou vysoké podle doby splatnosti.

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete dopřát vyřizováním online způsobem. Nejprve se nevyhnete registraci. Vyřízení je velice snadné a zabere vám přibližně čas okolo jedné hodiny. Nevyžaduje se žádná osobní schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající klienti získávají peníze ihned na své bankovní účty, ale nejprve je nutností zřízení a zadání první registrace. S kontem u Komerční banky můžete mít peníze okamžitě díky převodu. U ostatních bank se peníze objeví na na účtech do 24 hodin stejně jako v těchto případech. Nový klient může mít peníze jen poštovní poukázkou, která přijde cca do 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Expert půjčka se vyřizuje svižně a v rekordním čase, není potřeba potvrzení o příjmu a dostupnost se vztahuje na většinu žadatelů. Podmínky půjčky a sumy k zaplacení se předem stanovují.

Expert půjčka
geralt / Pixabay