Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 Kč

Snažíte se šetřit peníze, ale zdá se vám, že jde o velice pomalý proces, než se dohrabete k cílové částce? Ano, spoření je sice dobrým způsobem, ale nemusí jít vždy o výhodu. Půjčky vám dávají možnost mít hned nyní něco, co si moc přejete a následně se staráte o splácení vybrané věci nebo služby. Půjčky jsou dnes trendem, ale je nutné pamatovat na pravidelné splácení, abyste nepřišli o vše, co máte. Pegas nabízí nebankovní půjčky s rychlým vyřízením.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná částka se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Půjčit si lze do max. 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Nebankovní půjčka Pegas je určena pro všechny zájemce z řad svéprávných osob nad 18 let. U poskytnutí však musíte počítat s tím, že se bude dávat do zástavy nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Nebankovní půjčka Pegas se poskytuje se splatností od 3 do 15 let.

Poplatky: Žádné poplatky se nevyžadují platit předem. Zaplatíte však administrativní poplatek po vyřízení půjčky.

Ručení: Půjčka se dává bez ručitele. Uskutečňuje se zástava nemovitosti. Interní odhadce společnosti provede osobně prohlídku nemovitosti a stanoví její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí se může stát družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, pozemek apod. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale také se připouští majetek třetích osob.

Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku podáte online, kde vyplníte online žádost. Vše najdete na webových stránkách společnosti Pegas, kde mají připravený formulář. Po odeslání vás kontaktuje někdo z firmy a bude se plánovat jednání týkající se uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici po podepsání smlouvy. Záloha se ve většině případů vyplácí do 2 -3 dnů, zbytek peněz do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku není nutné mít ručitele. Půjčku je možné si vzít až do 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Při posuzování žádosti se nekontrolují bankovní a nebankovní registry dlužníků. Předem se neplatí žádný poplatek. Neprokazují se příjmy. Peníze využijete na cokoliv.

Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 Kč
Nebankovní půjčka Pegas až do 500000 Kč