Poštovní spořitelna internet pro online platby

Internetové bankovnictví zaznamenalo v uplynulých letech značný rozmach a není divu, že se banky snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc v rozsahu online služeb. Poštovní spořitelna internet je rovněž velice populární a můžete si zajistit placení potřebných převodů peněz či se jenom podívat, jaký máte aktuální zůstatek.

Poštovní spořitelna internet vám dává možnost si založit nebo obhospodařovat mnohé finanční produkty online:

Era eurokonto pro fyzické osoby – určeno pro osoby, které potřebují občas něco platit v eurech, využijí i lidé, co mají příjmy nebo úspory v eurech, účet je jednoduchý a snadno ovladatelný.

Dále nabízí mnohé výhody:

  • za vedení se počítá nízký poplatek
  • internetové bankovnictví je zdarma
  • obdržíte mezinárodní platební kartu
  • toto konto si zařídíte na poštách a ve finančních centrech
  • platební operace se dají realizovat bezhotovostně nebo hotovostně

Tomáš K., Náchod: Poštovní spořitelna internet je velice pohodlná možnost, jak si provést všechny potřebné odchozí platby a zkontrolovat si příchozí.

Poštovní spořitelna internet nabízí online pojištění

Chcete se pojistit? Pojištění online se slevou 10% je nabízeno díky Poštovní spořitelně. Uspoříte čas, protože se si zařídíte potřebné pojištění přes internet. K dispozici jsou různé druhy pojištění, stačí si vybrat – cestovní pojištění, povinné pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti nebo domácnosti. Při sjednání online pojištění očekávejte automatickou slevu. Lze se zajímat i o doplňková pojištění, jakými jsou pojištění k platebním kartám a pojištění k Era kreditce.

Era hypotéka se dá rovněž vyřídit online

Era hypotéka nabízí svým klientům výhodnou a garantovanou úrokovou sazbu. Nevyžaduje se mít něco naspořeno, i tak se půjčují částky až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Lze si sjednat i mimořádné splátky.

Poštovní spořitelna internet
fielperson / Pixabay