Proma zaměstnanecká půjčka

Proma zaměstnanecká půjčkaPoctivě chodíte do práce, ale přesto se vám stalo, že potřebujete víc peněz, než máte k dispozici? Ano, během života se člověk dostane do různých situací a mnohdy se jedná o řešení finančních problémů. Na vás je, abyste potíže začali řešit raději dříve, protože odklady nikdy nedělají dobrotu. Proma poskytuje zaměstnanecké půjčky – vyřizují se snadno a rychle.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou vzít zaměstnanci. K žádosti o zaměstnaneckou půjčku Proma je nutné dodání kopie občanského průkazu, originálu potvrzení, kde bude vylíčen váš příjem nebo důchodový výměr. Dodejte také kopii kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčku získáte na cokoliv – neuvádí se žádný účel.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné vybrat z termínů – 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení se musí zajistit pravidelnými měsíčními splátkami v dohodnuté částce. Určené splátky se měsíčně převádí na bankovní účet společnosti Proma.

Jestliže nebudete mít problémy s včasným splacením, budete mít nárok na automatický revolving. Jde o možnost získat další extra finance již během splácení. Rovněž budete mít šanci žádat o půjčku se zvýhodněnými podmínkami. Pokud budete bez problémů plnit smluvní podmínky, lze žádat o odklad splátek zdarma.

Poplatky: Půjčka je k dispozici bez poplatků předem za zpracování.

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úroků je závislá na vypůjčené částce a na délce splácení. Přesné  úroky sděluje finanční poradce firmy.

Možnost sjednání půjčky: Jestliže vás zajímá sjednání půjčky, informujte se na kontaktní infolince 736 606 450. Tady dojde k odpovědím na vaše otázky. Můžete také využít online formulář na webových stránkách společnosti, kde vyplníte potřebné a následně dojde k volbě pro vás nejvhodnější půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile dodáte všechny potřebné doklady, dojde k posouzení půjčky. V případě schválení se vám částka odešle do 24 hodin. Platby se budou poukazovat na vámi uvedený bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: K hlavním výhodám patří konstantní splátky, které se nemění po celou dobu existence půjčky. Půjčku získáte bez poplatků předem a na cokoliv, protože se nemusí uvádět žádný účel půjčky.