Proma živnostenská půjčka

Proma živnostenská půjčka

Hlásíte se mezi živnostníky, kteří se bohužel ocitli v náhlé finanční tísni? Rádi byste se pustili do boje s nepřízní osudu a chcete vyřešit aktuální pohledávky co nejdříve? Pomoc může přijít i od někoho neznámého, ale specializovaného na podobné problémy. Proma – Živnostenská půjčka je tu s návrhem, že vám půjčí peníze na cokoliv potřebujete. Zároveň se vše vyřídí dostatečně rychle.

Výše půjčky: od 25 000 Kč do 320 000 Kč

Kdo si může půjčit: O Živnostenskou půjčku se mohou zajímat především drobní podnikatelé, kteří chtějí rychlou půjčku, která by byla poskytnuta na krátkou dobu a rovněž bez dokládání majetku. Od žadatelů se očekává, že doloží pravidelné příjmy z podnikání – například provozují bary, herny, restaurace, autodopravu, servisy, prodejny rychloobrátkového zboží, mají provozovny služeb apod. Dále je potřeba doložit kopii občanského průkazu, dvě daňová přiznání, živnostenský list jeden z kontaktních dokladů (výpisy z účtu, SIPO apod.) a další dokumenty o příjmech, pokud je mají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splácení je možné v různých termínech. Na výběr jsou 1, 2, 3, 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Půjčku splácíte pomocí pravidelných měsíčních splátek.

Poplatky: Půjčku získáte zadarmo – tedy bez požadavku na poplatku předem.

Ručení: nevyžadují se ručitelé

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí v závislosti na vypůjčené částce a na době její splatnosti.  Konkrétní úroky prozradí finanční poradce firmy Proma.

Možnost sjednání půjčky: Online formulář je jednou možností žádosti o půjčku – stačí ho vyplnit a kliknutím odeslat. Potom vás zkontaktuje úvěrový zástupce a dořeší vše potřebné ohledně půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácejí bezhotovostním převodem. K přeposlání peněz dochází zpravidla okamžitě po podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Živnostenská půjčka je vyřízena bez problémů a rychle. Je umožněno čerpat revolving, pokud splácíte bez problémů  – obdržíte další finance během splácení. Půjčku získáte bez poplatků předem. Žádosti se hodnotí individuálně. U podnikatele není nutné, aby vykazoval zisky a může být dlužníkem vůči státu.