Chcete půjčky bez příjmu a bez ručitele?

Pokud jste se již někdy snažili získat půjčku bez příjmu, pravděpodobně jste zjistili, že banky klientům bez stabilních příjmů téměř zásadně nepůjčují, protože tuto skupinu dlužníků oprávněně považují za velice rizikovou. Existují ale nové možnosti, jak se k penězům dostat, i pokud momentálně nepobíráte mzdu. V tomto článku vám představíme moderní půjčky bez příjmu, které můžete snadno získat i bez ručitele.

Jak funguje půjčka bez ručitele online?

Rychlou půjčku bez příjmu si můžete v dnešní době snadno sjednat přes internet. Jednoduše vyplníte na stránkách poskytovatele takové služby krátký dokument a ten odešlete. Během několika minut můžete mít peníze na svém účtu. Jedná se o nejkomfortnější druh půjček na trhu – nikam nechodíte a ani nemusíte dlouho čekat. Tento druh půjček je vhodný pro získávání menších částek.

Pokud si tedy například potřebujete na krátkou dobu půjčit 5 000 korun u této společnosti, je pro vás rychlá půjčka bez příjmu ideální.

Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete a mnohdy se ani nebude zkoumat, jestli náhodou nemáte zápis v registru dlužníků, což je pro mnoho žadatelů velice důležité. Také budete předem informováni o tom, kolik budete muset zaplatit. Dobu splácení si určíte sami, ale obvykle je třeba vše splatit nejpozději do jednoho měsíce. Dejte si pozor na to, že pokud rychlou půjčku bez příjmu nesplatíte do doby, kterou jste v žádosti specifikovali, budete se vystavovat vysokým pokutám, které někdy mohou dosáhnout stejné výše, jako činí samotný úvěr.

Půjčky bez příjmu a bez ručitele – bezpečnost

Půjčky online bez příjmu jsou relativně bezpečné – pokud včas zaplatíte to, na čem jste se dohodli, budete mít klid. Existují ale také půjčky bez příjmu a bez ručitele sjednávané mimo internet, které vám rozhodně nedoporučujeme. Jedná se o nabídky soukromých podnikatelů, kteří svoji živnost zakládají na získávání majetku dlužníků. Nejedná se tedy o regulérní poskytování úvěrů na úrok, to ale mnozí klienti zpočátku netuší. Prvním varovným znamením, že možná jednáte s podvodníkem, by pro vás měl být zvláštní způsob hrazení splátek.

Standardní metodou splácení je bankovní převod nebo složenka. Pokud po vás potenciální věřitel bude chtít, abyste mu platili z ruky do ruky, otevírá se mu prostor pro neférové jednání. Snadno by totiž za takových podmínek mohl prohlásit, že vás navštívili v den vašich splátek, ale nic jste mu nedali. Vy byste žádný důkaz o opaku neměli a tak byste se mohli dostat do problémů.

Přestože byste se upřímně snažili splácet podle kalendáře, byli byste označeni za nespolehlivé a mohly by po vás být požadovány dohodnuté sankce, které by v případě ručení vlastní nemovitostí byly velice přísné.

Pokud tedy nutně potřebujete půjčit bez příjmu, a nejedná se o vysokou částku, vyberte si raději z nabídek online půjček, jejichž podmínky jsou v mnoha případech poměrně transparentní a navíc jsou sjednávány bez jakéhokoliv ručení.

Půjčky bez příjmu a ručitele existují?
Půjčky bez příjmu a ručitele existují?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..