Půjčka do výplaty snadno a k vaší spokojenosti

Náhodou jste spadli do finančních problémů? Nejedná se o vysokou částku, ale vzhledem k tomu, že výplatu lze očekávat až za několik dní, nemáte jiné řešení než půjčku? Nebankovní půjčky se vyřizují velice rychle a snadno. Existují speciální půjčky do výplaty, které se splácejí krátkou dobu, takže vám dluh nepřeroste přes hlavu. Půjčka do výplaty je také k mání od poskytovatele VATAonline.

Půjčka do výplaty na cokoliv

Půjčka do výplaty od VATAonline se poskytuje až do částky 4 999 Kč, pro dlouhodobé a již ověřené klienty dokonce 8000 Kč. Žadatel o půjčku prokazuje zdroj svých stálých příjmů. Jedná se hlavně o příjmy ze zaměstnání, živnosti, důchodu či z peněžité pomoci v mateřství. Schválení půjčky do výplaty je spojeno s příjmem minimálně 10 000 Kč čistého měsíčně. Netolerují se dluhy po splatnosti! Kontrolují se registry dlužníků! K registraci budete také potřebovat vlastní telefonické spojení, aby došlo k prověření některých údajů. Půjčka není spojena s prozrazováním účelu použití – penězi pokryjete cokoliv.

Co dál charakterizuje půjčku do výplaty od VATAonline:

  • nepotřebujete ručitele
  • nevyžaduje se zajištění nemovitým ani movitým majetkem
  • půjčka se vyřizuje snadno a hned poté proplácí

Ivan Z., Teplice: S půjčkou jsem neměl žádné problémy. Chválím rychlé vyřízení a poskytnutí peněz!


Maximální splatnost půjčky

Půjčka do výplaty se může splácet maximálně 35 dní. Předčasné splacení půjčky je spojeno s vrácením přeplatku za úročení dnů, kdy už půjčka neexistovala. K poskytnutí půjčky musíte mít založený bankovní účet a odtud poslat registrační poplatek ve výši 1 Kč pro ověření. Úrokové sazby jsou zastoupeny danými poplatky, jejich výše se odvíjí podle výše půjčky a počtu dní k zaplacení. Žádost o krátkodobou půjčku online se posuzuje cca do patnácti minut.

Půjčka do výplaty
HeatherPaque / Pixabay