Půjčka Pronto je určena na libovolné účely

Nebankovní půjčky jsou stále více v oblibě, protože dovedou lidem poskytnout finance v různých výších velice snadno a rychle. Půjčka Pronto patří mezi nebankovní produkty, kde se dá získat finanční částka až do 50000 Kč.

Půjčka Pronto na cokoliv

Půjčka Pronto se poskytuje jako neúčelová, což znamená, že získané peníze využijete na cokoliv chcete a nemusíte dokládat účel použití. Půjčka Pronto se poskytuje v částce minimálně 5000 Kč a maximálně do 50000 Kč. doba splatnosti je možná od dvanácti do 48 měsíců. Delší doba splácení umožňuje přizpůsobit měsíční splátku vašim příjmům tak, aby vám výdaj na splátku zatěžoval co nejméně. Současně máte možnost předčasného splacení bez sankčních poplatků, což se bude hodit v době, kdy budete chtít půjčku zcela vyrovnat – například našetříte něco navíc, anebo vás obdarují rodiče apod.

Roman Z., Brno: Vyhovuje mi delší doba splácení v nižších splátkách, proto jsem si vybral Pronto půjčku.

Půjčka Pronto je dostupná i problémovým klientům

Měli jste nebo stále máte problémy se splácením stávajících půjček a úvěrů? Potom jste určitě vedeni v registru dlužníků, který může rozhodovat o tom, zda půjčku dostanete nebo nikoliv. Půjčka Pronto na cokoliv je však dostupná i žadatelům se záznamy v registrech dlužníků, takže se nemusíte obávat zamítnutí z tohoto důvodu. Netolerují se však žadatelé s nařízenou exekucí nebo nacházející se v insolvenčním řízení. Půjčka Pronto je transparentní a pohodlná, snadno ji vyřídíte online. Žádost stačí poslat kliknutím po vyplnění formuláře. Peníze z rychlé půjčky budou k dispozici do 48 hodin. Smlouva vám bude doručena poštou.

Žadatelé o Pronto půjčky musí mít občanství ČR a trvalý pobyt na území ČR. Vyžaduje se věk od 20 do 70 let, prokazatelné zaměstnání nebo OSVČ s pravidelným příjmem v dostatečné výši. Musíte mít vlastní bankovní účet, mobilní telefon a email.

Půjčka Pronto
PublicDomainPictures / Pixabay