Quick půjčka Qkonto

ID-100166311Peníze vám jen tak dá jen málokdo. Pokud zrovna nemáte ve své blízkosti ochotný finanční zdroj a potřebujete jistou částku peněz, můžete vyzkoušet půjčku. Známí a kolegové vám sotva půjčí, ale v naší zemi existuje řada poskytovatelů nebankovních nebo bankovních půjček. U nebankovních půjček se setkáte s vyšším úročením a vyššími nároky na splácení, ale na druhou stranu je vyřízení velice rychlé a snadné. Půjčky na cokoliv poskytuje rychle a bez problémů také Quick půjčka – Qkonto.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou zažádat jenom osoby, které mají stálý příjem o výši minimálně 9 000 Kč. O půjčku se mohou zajímat nejen zaměstnanci, ale také OSVČ, ženy na mateřské dovolené nebo osoby s invalidním nebo starobním důchodem. Věk žadatelů je omezen pouze na plnoletost, tady na minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je poskytována jako neúčelová – peníze budete mít k dispozici na cokoliv chcete či potřebujete.

Splatnost půjčky: Splácení se zajišťuje hotovostními nebo bezhotovostními  platbami. Čerpání je libovolné. Splácení je v pravidelných měsíčních splátkách.

Poplatky: Půjčka se posuzuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Není vyžadováno ručení fyzickými osobami a ani zástavou na majetek.

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí podle vypůjčené částky peněz a dohodnuté době splácení půjčky.

RPSN: Odvíjí se také podle doby splácení a výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčka se vyřizuje po celé České republice.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se posuzuje a schvaluje/zamítá okamžitě a rovněž vyplácení je okamžité. Komplikovanější případy čekají na posouzení a vyplacení peněz jenom do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Můžete se spolehnout na vyřízení půjčky bez zdlouhavého vyplňování papírů. Vše je velice rychlé – posouzení i výplata peněz. Nekontrolují se registry dlužníků, je tedy povoleno mít nějaké resty v neplacení půjček a úvěrů u jiných bankovních nebo nebankovních společností.