Rychlá půjčka do 50000 Kč

Potřebujete půjčit peníze? Potřebujete peníze rychle, snadno a v dostatečné výši? Navíc byste rádi získali půjčku bez udání účelu, na cokoliv? Dnes není problém zajít do banky, a když zde nepochodíte, máte na výběr spoustu nebankovních společností, kde poskytují peníze za různých podmínek a v různých výších. Nebankovní půjčka do 50000 Kč nabízí velice rychlé vyřízení. Špatnou finanční situaci vyřešíte například díky Door FinancialDoor půjčkou.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 50000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku může podat každý občan ve věku nad 18 let. K podání žádosti musíte dodat také občanský průkaz nebo další průkazy totožnosti s fotografií – řidičský průkaz, cestovní pas. Podmínkou pro žádost o půjčku od Door je, že žádat může jenom jedinec s pravidelným příjmem a ten, kdo má také trvalé bydliště na území České republiky.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, u půjčky se neuvádí účel, blíže bylo popsáno tady.

Splatnost půjčky: Splácení je započato vždy za sedm dní po poskytnutí půjčky. Doba splatnosti činí celkem 30, 40 a 52 týdnů. Jedná se o pravidelné splácení každý týden. Splátky jsou vybírány přímo v bydlišti klienta ve sjednaných termínech. Půjčku můžete zaplatit i dříve celou, v tomto případě bude splácení nižší o nějaké poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení půjčky i za vedení účtu

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Úrok není stanoven, ale jsou předem dány poplatky, které zaplatíte.

Možnost sjednání půjčky: půjčka do 50000 Kč je snadno vyřídítelná z domova. Navštíví vás obchodní zástupce ve sjednaném termínu ve vašem bydlišti, dojde k sepsání žádosti o půjčku a k prověření schopnosti splácení. Žádost se vyhodnotí do 48 hodin, do této doby se vyplatí také peníze.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácejí po schválení půjčky, nejdéle do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Po podpisu smlouvy získá klient možnost zrušit půjčku ve lhůtě čtrnácti dní. V případě zrušení v této lhůtě se neplatí žádné poplatky za zrušení nebo vyřízení půjčky. Půjčka se posuzuje velice brzy a peníze dostanete v hotovosti. Pokud nastanou problémy se splácením, zástupce firmy vám bude nápomocen a pokusí se najít řešení.

Rychlá půjčka
geralt / Pixabay