Tommy Stachi půjčka do 100 000 Kč

Tommy Stachi půjčka do 100 000 KčPustili jste se do vážného uvažování o půjčce, protože si plánujete koupi nového auta, nového spotřebiče do domácnosti či byste rádi zmodernizovali vaši zahradu pro chvíle relaxace? Nebo máte nějaké nečekané vydání, stalo se vám cosi nepříjemného a úspory jsou bohužel nedostačující? Půjčka vám v mnohém může pomoci. Společnosti Tommy Stachi se specializuje na osobní půjčky a vše je velice rychlé.

Výše půjčky: Od 3000 Kč do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat zaměstnanci, živnostníci a senioři. Zaměstnanci potřebují 2 doklady totožnosti, pracovní smlouvu a výplatní pásku za poslední měsíc. Dále výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc.

Živnostníci předkládají dva doklady totožnosti, živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury za poslední 2 měsíce a výpisy z bankovního účtu za poslední 2 měsíce. Senioři potřebují dva doklady totožnosti a doklad o výplatě důchodu za minulý měsíc.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová, tento typ půjček byl popsán na těchto stránkách.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je dána a musíte zaplatit v dohodnuté době 12 či 18 měsíců – to platí pro nové klienty. V případě, že si berete půjčku už poněkolikáté, může vám být navržena doba splatnosti až 24 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů, do 100 000 Kč není nutné ani žádné jiné zajištění

Roční úrok: Při sjednávání půjčky se dozvíte kolik zaplatíte celkem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat na pobočce i online způsobem. Na webových stránkách společnosti objevíte formulář k vyplnění. Po odeslání vás navštíví kurýr pro podpis smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze lze vydat hotovostně na pobočce – okamžitě po sepsání smlouvy. Peníze budou vaše ihned, maximálně do cca třiceti minut. Při vyřizování žádosti online zašlete potřebné podklady, pak vás navštíví kurýr, abyste provedli podpis smlouvy. O dalším dni se peníze převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka má jasně daná pravidla. Lze si ji vzít na cokoliv a utratit podle libosti. Nenarazíte na žádné skryté poplatky, nemusíte shánět ručitele. Nezkoumají se registry dlužníků.