Zavedeme návštěvníky na váš web

V dnešní době je velmi důležité, aby Vaše firma vbila vidět na internetu. Bohužel je tam ale velká konkurence a většina lidí se při hledání soustředí pouze na několik málo prvních míst ve vyhledávačích. Takže pokud na těchto předních pozicích Váš web není, potom máte smůlu. Nebo ne? Pokud chcete zaujmout co nejvíce lidí a získat tak velký počet návštěvníků Vašeho webu, v tom případě je vhodné vyřešit to ještě jiným způsobem. Ideální je linkbuilding.

Články na míru pro Vás

V čem takový linkbuilding spočívá? Jedná se vlastně o tvorbu PR článků přímo na míru klienta, které obsahují zpětné odkazy na jeho web. Tyto články jsou pak rozmístěné na různých serverech, kde slouží jakou poutavá reklama. Některého z návštěvníku tak mohou Vaše služby zaujmout, aniž by předtím přemýšleli nad tím, že by je potřebovali. To se může změnit. PR články dělíme na:

  • Revoluční PR články – všechny články jsou originálně vytvořené pro klienta. Neexistuje žádné kopírování textů, takže nehrozí ani jejich duplicita.
  • Tematické PR články – zpravidla se příliš neliší od revolučních PR článků. Ovšem rozdíl je v tom, kam je potom umístíme. Najdou totiž své uplatnění na tematických webech, magazínech a blozích, takže mají mnohem větší šanci zaujmout tu správnou skupinu lidí.

Tato forma SEO marketingu je velmi efektivní. Dobře zpracovaný PR článek může mít opravdu velký efekt a může vám přivézt mnoho nových návštěvníků. Nejen, že si tak zvýšíte návštěvnost, ale získáte nové zakázky a pomůže to tak rozvinout Vaši firmu.

SEO optimalizace je dnes velmi důležitým oborem a nejefektivnější reklama jsou právě Vaše webové stránky, kde mohou získat zákazníci všechny potřebné informace. Proto byste toto rozhodně neměli zanedbávat. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení pro zviditelnění Vašich stránek.

Maklay62 / Pixabay