CreditON půjčka před výplatouCreditON půjčka před výplatouUž několikrát jste sami sobě přísahali, že tentokrát vám rodinný rozpočet vyjde a zase se nic podobného nepovedlo? Už se nechcete zadlužovat u známých, i když vždy vše poctivě vrátíte? Nemusíte se obracet na ochotné osoby ve svém okolí – půjčování nikdy nedělá úplně dobré vztahy. Bez obav se můžete obrátit na nebankovní poskytovatele půjček, kteří mají dostatek zkušeností a peníze získáte velice rychle. Možnosti rychlého půjčování naleznete také u společnosti CreditON.

Výše půjčky: Až 10 000 . Noví žadatelé mají možnost obdržet maximálně 3.500 Kč. Po včasném splacení půjčky u vás nenastane žádný problém s penězi, protože půjčku můžete snadno opakovat, a to až do částky 5.000 Kč, třetí půjčka je možná až do 10.000 Kč.Kdo si může půjčit: Při posouzení půjčky nemusíte dokládat váš příjem. Proto je získání půjčky od CreditON snadné také pro nezaměstnané zájemce, osoby s rodičovskými příspěvky, se starobními a invalidní důchody. Peníze si mohou půjčit také plnoletí studenti apod.

Na co si mohu půjčit: Obdržené peníze využijete podle libosti – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: až 30 dní

Poplatky: Aby došlo ke zpracování vaší úplně první žádosti, je nutností poslat ověřovací poplatek 1 Kč – ten poukážete na účet společnosti CreditON. Posléze se bude rozhodovat o schválení půjčky či o zamítnutí. Jiné poplatky za vyřízení žádosti předem se neplatí.

Ručení: půjčka bez ručiteleRoční úrok: Webové stránky společnosti CreditON obsahují informace, ze kterých plyne kolik dělají úroky (poplatky) ke konkrétní půjčené částce. Při půjčení 3000 Kč například zaplatíte poplatek 509 Kč. Celkem s půjčkou vrátíte 3509 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se zařizuje online z domova. Vyplníte online formulář, kde uvedete požadované údaje a kliknutím odešlete.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze získáte cca do třiceti minut od schválení – ve stejný den. Peníze očekávejte na vašem bankovním účtě, nebo v případě vaší žádosti se dají poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je snadno a rychle vyřízena a vyplacena. Nepotřebujete  ručitele a dokládání příjmů. Poslání peněz můžete sami ovlivnit – buď na bankovní účet nebo  poštovní poukázkou. 


Finanční novinky:

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Máte záznam v registru dlužníků? Někde vám půjčí peníze i tak

Mnoho lidí, kteří by si chtěli vzít půjčku, naráží na jeden velký a nepříjemný problém – mají záznam v jednom nebo více registrech dlužníků a získání... 
[Celý článek]

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Rychlá půjčka ihned ještě dnes

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete peníze? Rychlá půjčka ihned je perfektní řešení. Půjčit si můžete okamžitě až 10000 Kč. Není potřeba mít... 
[Celý článek]

Online nebankovní půjčky pro každého

Online nebankovní půjčky pro každého

Půjčit si nebankovní cestou znamená půjčit si rychle. A o to většině žadatelů o menší částky (do deseti tisíc korun včetně) jde v první řadě. Nebankovní... 
[Celý článek]