CreditON půjčka před výplatou

CreditON půjčka před výplatouUž několikrát jste sami sobě přísahali, že tentokrát vám rodinný rozpočet vyjde a zase se nic podobného nepovedlo? Už se nechcete zadlužovat u známých, i když vždy vše poctivě vrátíte? Nemusíte se obracet na ochotné osoby ve svém okolí – půjčování nikdy nedělá úplně dobré vztahy. Bez obav se můžete obrátit na nebankovní poskytovatele půjček, kteří mají dostatek zkušeností a peníze získáte velice rychle. Možnosti rychlého půjčování naleznete také u společnosti CreditON.

Výše půjčky: Až 10 000 . Noví žadatelé mají možnost obdržet maximálně 3.500 Kč. Po včasném splacení půjčky u vás nenastane žádný problém s penězi, protože půjčku můžete snadno opakovat, a to až do částky 5.000 Kč, třetí půjčka je možná až do 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Při posouzení půjčky nemusíte dokládat váš příjem. Proto je získání půjčky od CreditON snadné také pro nezaměstnané zájemce, osoby s rodičovskými příspěvky, se starobními a invalidní důchody. Peníze si mohou půjčit také plnoletí studenti apod.

Na co si mohu půjčit: Obdržené peníze využijete podle libosti – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: až 30 dní

Poplatky: Aby došlo ke zpracování vaší úplně první žádosti, je nutností poslat ověřovací poplatek 1 Kč – ten poukážete na účet společnosti CreditON. Posléze se bude rozhodovat o schválení půjčky či o zamítnutí. Jiné poplatky za vyřízení žádosti předem se neplatí.

Ručení: půjčka bez ručitele

Roční úrok: Webové stránky společnosti CreditON obsahují informace, ze kterých plyne kolik dělají úroky (poplatky) ke konkrétní půjčené částce. Při půjčení 3000 Kč například zaplatíte poplatek 509 Kč. Celkem s půjčkou vrátíte 3509 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se zařizuje online z domova. Vyplníte online formulář, kde uvedete požadované údaje a kliknutím odešlete.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze získáte cca do třiceti minut od schválení – ve stejný den. Peníze očekávejte na vašem bankovním účtě, nebo v případě vaší žádosti se dají poslat poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je snadno a rychle vyřízena a vyplacena. Nepotřebujete  ručitele a dokládání příjmů. Poslání peněz můžete sami ovlivnit – buď na bankovní účet nebo  poštovní poukázkou.