Acema Credit rychlá půjčka

Acema Credit – Rychlá půjčkaRozhodli jste prožít půjčkové období, protože šetření vám moc nejde? Pro mnoho lidí je skutečně lepší si půjčit, než šetřit dlouhé roky, obzvlášť, když něco nutně potřebují. Může jít o peníze na byt, na vybavení domácnosti, na nové nebo ojeté auto, na školné v zahraničí, nebo na důležitý lékařský zákrok, který nehradí zdravotní pojišťovna celý.  Najde se určitě spoustu důvodů a sny vám pomůže zrealizovat například půjčka od společnosti ACEMA Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná pro všechny plnoleté osoby s nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je dostupná na cokoliv – není potřeba uvádět důvod půjčení peněz.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček je realizovatelná maximálně na 20 let. Splácení se provádí pravidelnými měsíčními splátkami, které musí každý klient pokrýt díky převodům z účtu u své banky. K tomu je třeba mít zřízený trvalý příkaz k úhradě – vyžaduje se při poskytnutí půjčky. V případě, že chcete půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit kdykoliv.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Není třeba se pídit po ručitelích, ručí se nemovitostí. K ručení se vám hodí mezi jinými třeba pozemek, byt, kancelář, rodinný dům, chata a jiné rekreační objekty, obchodní prostory apod.

Roční úrok: Úročení se odvíjí podle půjčené částky a také na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze uskutečnit on-line způsobem. Na webových stránkách firmy stačí vyplnit on-line formulář a můžete čekat na před schválení. Doba trvání se pohybuje okolo několika minut. Posléze budete dokládat potřebné dokumenty. Jedná se o výpis z katastru nemovitostí – ne starší než 3 měsíce. Dále o nabývací titul a jiné doklady zabývající se vlastnictví nemovitosti.

Z osobních dokladů budete požádáni o platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Jestliže se k půjčce zaváže i váš manžel/ka, dodáte také jejich občanku a další doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky o různé výši získáte peníze ihned posláním na  váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje rychle v různých částkách. Vše je bez skrytých poplatků, smlouva je jasná a poradce s vámi může projít bod po bodu k přesnému pochopení smlouvy. Nepotřebujete potvrzení příjmu a ručitele. Při žádosti se nenahlíží do registrů dlužníků.