Time Money Clock Coin Hand  - mohamed_hassan / Pixabay

Srovnání půjček vám pomůže v případě, kdy potřebujete finanční hotovost

Nastala u vás situace kdy potřebujete nebo zvažujete půjčku? Pokud vám stačí jen menší částka se splatností maximálně třicet dní, pak můžete vyzkoušet rychlé půjčky. Mezi nejvyhledávanější půjčky patří právě půjčky před výplatou.

Podmínkou pro získání půjčky je mít minimálně 18 let, trvalý pobyt v ČR, platné doklady totožnosti a také vlastní účet v bance, který je často potřeba ověřit odesláním verifikační platby ve výši 1 Kč. Aby jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku, je dobré využívat on-line srovnání půjček.

V čem srovnání půjček pomůže?

Nemusíte se ničeho obávat. Srovnání probíhá naprosto zdarma a nezávazně. Vybrané typy půjček jsou hodnoceny podle několika kritérií – stačí si vybrat o jaký typ půjčky máte zájem a kolik si potřebujete půjčit. Okamžitě vám vyjede nabídka půjček, které jsou řazeny podle maximální částky, RPSN, úročení a podmínek pro získání půjčky.

Sami se tak rozhodnete, která půjčka je pro vás nejvýhodnější variantou, která by se vám naopak mohla prodražit.

Srovnání půjček vám pomůže v případě, kdy potřebujete finanční hotovost
Srovnání půjček vám pomůže v případě, kdy potřebujete finanční hotovost

Srovnání půjček je naprosto nezávazné, nabídka vás k ničemu nenutí. Nemusíte se tak ničeho obávat. Vybírat si můžete půjčky krátkodobé, dlouhodobé, bankovní i nebankovní. Výhodou je možnost volit si z více produktů na jednom místě. Nemusíte obcházet pobočky, aby jste si půjčili nebo zjistili parametry půjček.

O půjčku si můžete požádat také na webu pujckyhned.cz. Její sjednání vám nebude trvat více než dvě minuty vašeho času. K dispozici vám jsou částky od 1 000 do 1 000 000 Kč. Najdete zde rovněž nejpodrobnější recenze půjček, které vám pomohou udělat si o konkrétní půjčce svou představu. Mnoho nabídek rychlé půjčky je pro nové zákazníky bez úroků a tak můžete pořídit půjčku opravdu výhodně.

První půjčka zdarma je určena těm zákazníkům, kteří si půjčují poprvé, částky do 9000 Kč a sjednávají si půjčku přes internet na 14 – 30 dní.

Výhody srovnávání půjček

Díky srovnání půjček si ušetříte čas, peníze i nervy. Nemusíte nikomu dokazovat na co peníze potřebujete, srovnání je online, takže nikam nejezdíte. O půjčku si ihned zažádáte nebo si přečtete potřebné informace. Díky pečlivému výběru půjčky se vám nemůže stát, že by jste za půjčku zaplatili až příliš.

Srovnání půjček vám nabídne půjčky bez poplatku předem, bez náhledu do registrů, bez dokládání příjmů, první půjčku zdarma a další. Vybrat si můžete produkt přímo na míru tak, aby vyhovoval co nejvíce vašim potřebám.

Díky vhodně zvolené půjčce neplatíte nic předem, okamžitě víte kolik musíte vrátit a navíc si přizpůsobíte výši půjčky svým finančním možnostem a její typ podle toho, zda máte záznam v registru, jste student či na mateřské, apod.

Co byste měli ještě vědět?

One comment

  1. Pokud se má jednat o skutečně krátkodobé projekty, pak určitě doporučuji tuto stránku. Hlavní výhodou u ní vidím to, že může být klidně úplně celá zadarmo – tedy, že nepřeplatíte ani korunu navíc. Rychlá? No to taky je. Už za 15 minut můžete mít peníze na účtu. Je zbytečné tu psát něco víc. Kdo hledá kvalitní půjčku, od důvěryhodného poskytovatele, tak ať mrkne – na odkazu jsou všechny potřebné informace.

Comments are closed.