mBank – mPůjčka plus

Současné poptávky po půjčkách jsou stále vysoké a zájem se nijak nesnižuje. Pochopitelně není nouze ani o výběr v nabídkách bankovních a nebankovních společností v naší republice. Chystáte se půjčit snadno a rychle? Potřebujete peníze na cokoliv, hlavně bez zbytečných průtahů? Rádi byste vyřešili momentální touhu si pořídit automobil, nový nábytek, zahradu, chatku, kola pro celou rodinu nebo něco úplně jiného? mBank nabízí svým klientům mPůjčku plus na cokoliv.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se žádá v internetovém bankovnictví mBank, tudíž si o půjčku může požádat každý klient vlastnící běžný účet u mBank. U částek nad 100 000 Kč se požaduje dodání souhlasu manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – mPůjčka není spojena s uvedením účelu.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti činí termíny od dvanácti měsíců do 84 měsíců. Dobu splatnosti a den splatnosti měsíční splátky si klienti mohou sami určit. Mimořádné splátky jsou povoleny vkládat zdarma.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení.Lze zajistit odklad splátek jistiny úvěru, pokud dojde ke ztrátě zaměstnání nebo nemoci trvající přes jeden měsíc. Odklad se povoluje na jeden až šest měsíců. V tomto čase však musíte platit úroky z úvěru, jistina se neplatí. Poplatek za odklad dělá 300 Kč jednorázově.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPůjčka plus od mBank se vyřizuje jen v internetovém bankovnictví, tedy online způsobem. mPůjčka je dostupná klientům banky ze zřízeným běžným účtem, který si můžete kdykoliv založit.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjčky se uskuteční ihned. Půjčky se schvalují 24 hodin denně, celý týden – od pondělí do neděle. Po potvrzení smlouvy o půjčce budou peníze připraveny k používání na vašem mKontu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje velice rychle. Peníze jsou k dispozici na vašem účtu u mBank ihned po potvrzení smlouvy. Veškeré vyřízení proběhne rychle online způsobem. Mimořádné splátky a předčasné splacení je umožněno zdarma. Neplatí se předem žádné poplatky.

mBank – mPůjčka plus
bykst / Pixabay