Home Credit hotovostní půjčka

Home Credit hotovostní půjčkaPotřebujete získat extra peníze rychle? Nedostává se vám peněz na důležité věci, nebo vás zaskočila nepříjemnost a vyžaduje finanční vyrovnání? Žádost o půjčku může mít různé důvody. Jestliže se obrátíte na banky nebo nebankovní společnosti setkáte se s rozdílnými podmínkami. Potřebujete rychlé jednání a částky do 150 000 Kč? Potom vyzkoušejte zkušenou společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Pro půjčku od Home Credit musíte splňovat následující podmínky – být plnoletou fyzickou osobou se stálým příjmem a mít dva doklady totožnosti. Občané ČR dokládají  občanský průkaz a druhým dokladem může být rodný list, nebo řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Zaměstnanci a OSVČ budou rovněž vyzváni k doplnění údajů o firmě – přesného názvu, telefonu, IČO a adresy. Nevyžaduje se přímo potvrzení o příjmu, avšak uvede se pouze v žádosti.

Na co si mohu půjčit: U půjčky se neuvádí účel – peníze využijete na cokoliv.

Splatnost půjčky: Od 12 do 48 měsíců. Předčasné splacení je možné bez vyžadování poplatků navíc.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a zástav majetku

Roční úrok: Úroková sazba je vázána na půjčenou sumu a dobu splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze zajistit online způsobem na webových stránkách společnosti Home Credit. Dalšími možnostmi jsou telefonické spojení a osobní schůzka na poště.  Po schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo emailem. Po podepsání jedno vyhotovení vrátíte s požadovanými dokumenty.

Následně dojde k vyplacení částky převodem na vaše konto v bance. Po schválení telefonické půjčky vám rovněž budou zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou či je dostanete kurýrní službou. V případě preferování vyplacení v hotovosti si stačí vzít požadované dokumenty a zajít na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání a podepsání smlouvy se peníze ihned vyplácí hotovostně nebo se převádějí na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dostupná bez ručitelů a poplatků předem. Sjednání je možné několika způsoby: telefonicky, osobně na poště a online cestou. Lze si uzavřít pojištění výdajů. Získáte možnost odstoupit od smlouvy do čtrnácti dní.