Cresco rychlá online půjčka

Půjčky se vám mohou hodit na křižovatkách života. Pustíte je k sobě a najednou budete vědět, jak dál. Sice se budete muset spokojit s následným splácením vypůjčené částky, ale aspoň se vyhnete momentálním finančním potížím. Možná nemáte finanční problémy, ale vysnili jste si koupi nějaké věci nebo služby a nechce se vám dlouho čekat, než našetříte. Rychlá online půjčka se dnes dá získat od bank i od nebankovních společností. Vyřízení je velice rychlé, takže stihnete vše zařídit včas.

Společnost CRESCO GROUP s.r.o. se také zaměřuje na poskytování rychlých půjček.

Výše půjčky: od 10000 Kč do 150000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat podnikatelé (OSVČ), zaměstnanci, státní zaměstnanci a také důchodci. U půjček s požadavkem na nižší částku se nemusí dokládat příjmy. Žadatelé o půjčku musí být ve věku od 18ti -65ti let. Je nutné, aby se jednalo o občany České republiky. K žádosti budete potřebovat občanský průkaz a jeden jiný doklad o vaší totožnosti. Zaměstnanci a OSVČ rovněž dodají údaje o firmě – adresu, telefon, IČO, přesný název.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splatnost je dán na maximálně 84 měsíců. V případě zájmu je možné realizovat žádost o odložení splátek. Konkrétně jde až o čtyři měsíční splátky. Pokud se budete držet dohodnutého splácení a vše zaplatíte včas, vrátí se vám polovina úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Výše úroků závisí na výši půjčené částky a na době splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se dá podat na webových stránkách společnosti. Jedná se o velice rychlý online způsob sjednání půjčky. Budete mít k dispozici 30 dní na rozmyšlení, zda chcete odstoupit od smlouvy o půjčce. Během této lhůty je odstoupení bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je poskytována a lze ji kompletně vyřídit již do 24 hodin. V této době dojde rovněž k vyplacení půjčených peněz. Peníze z půjčky se vám pošlou na bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka v tomto rozsahu se vyřizuje jednoduše a rychle. Nepotřebuje se ručitelský závazek ani zástava. Není třeba prozrazovat účel půjčky. Třicet dní máte lhůtu na odstoupení od uzavřené smlouvy o půjčce.